Бувають випадки, що голосовий помічник Siri не працює на iPhone, iPad, iPod Touch, Mac або AirPods. В даній статті ви дізнаєтесь, що робити, якщо Siri перестала працювати.

 

1. Переконайтеся, що Siri включена

 

Як включити Siri

 

  1. iPhone, iPad чи iPod Touch: Перейдіть у розділ Параметри → Siri і пошук → переконайтесь, що включені функції «Чекати на «Привет, Siri»» та «Тиснути «Початок» для Siri»»

 1. macOS Sierra чи більш нова версія: Натисніть  → Системні параметри… → Siri → переконайтесь, що стоїть птаха на пункті «Увімкнути запити до Siri»

 1. Навушники AirPods: Переконайтеся, що на пристрої iOS, iPadOS чи macOS, до якого підʼєднані навушники AirPods, включена функція «Привет, Siri»

Примітка:

 • Української мови для Siri поки немає;
 • Якщо кнопка Siri не відображається, переконайтесь, що Siri доступна у вашій країні або регіоні;
 • На iPhone X чи більш нових моделях без кнопки «Home», Siri викликається утриманням бічної кнопки блокування;
 • Функція «Привет, Siri» доступна на навушниках AirPods (2-го покоління) чи новіше. Якщо у вас навушники AirPods (1-го покоління), вам необхідно використовувати функцію Siri подвійним дотиком до навушника;

 

2. Переконайтесь, що для Siri немає обмежень

 

Якщо ви не можете включити Siri на своєму iPhone, iPad чи Мас, переконайтесь, що ви не відключили Siri у розділі «Обмеження»

 

 1. На iOS 12, iPadOS 13 чи новішіших версіях перейдіть у Параметри → Екранний час → Контент і приватність → Дозволені програми, та перевірте, що Siri та Диктування включено!

 1. В macOS Catalina чи більш новій версії: натисніть  → Системні параметри… → Екранний час → Вміст і приватність → Програми → та перевірте що Siri та диктування включено!
  В macOS Mojave чи нижча версія: натисніть  → Системні параметри… → Батьківський контроль → Інше → та переконайтесь, що параметр «Відключити Siri & Dictation» не обрано

3. Перевірте мікрофон

 

Якщо Siri не чує вас чи не відповідає, коли ви задаєте питання, переконайтеся, що всі мікрофони працюють

 

   1. Зніміть на iPhone, iPad або iPod touch захисні плівки та чохли для мікрофонів, а потім поставте питання Siri. Якщо Siri не відповідає, підключіть гарнітуру з мікрофоном, запитайте Siri і подивіться відповідь.
   2. На Mac перейдіть до  → Системні параметри… → Звук → Вхід → Потім виберіть мікрофон та перевірте рівні вхідного сигналу.
   3. Для AirPods використовуйте підключений пристрій iOS. На пристрої iOS перейдіть до Параметри → Bluetooth → натисніть інформаційний значок поряд з AirPods, виберіть «Мікрофон» і переконайтеся, що обрано параметр «Автоматично перемикати AirPods”. Також переконайтеся, що на навушниках немає бруду, що покриває мікрофон.

 

4. Перевірте підключення до мережі

 

Однією з причин може бути відсутність підключення до Інтернету. У таких випадках Siri повідомляє: “Извините, у меня проблемы с подключением к сети” або “Попробуйте ещё раз через некоторое время”. Перевірте пристрої на підключення до інтернету та спробуйте ще раз.

 

5. Якщо не працює «Привет, Siri»

 

На підтримуваних моделях iPhone, iPad та iPod touch ви можете використовувати «Привет, Siri», звертаючись до Siri, не натискаючи кнопку «Додому» або бічну кнопку. Якщо «Привет, Siri» не працює, перейдіть Параметри → Siri і пошук → переконайтесь, що включені функції «Чекати на «Привет, Siri»» та «Тиснути «Початок» для Siri»»

Примітка: Звернення «Привет, Siri» не працюватиме, якщо:

   1. на iPhone включено режим низького заряду;
   2. ваш пристрій лежить екраном донизу;
   3. закрита кришка чохла iPhone або iPad;
   4. якщо у вас iPhone 6 або раніше версія, iPad або iPod touch не підключені до джерела живлення.

 

Універсальна бізнес форма