Оптимізуйте автентифікацію Mac і керування ідентифікацією

 

Спростіть роботу користувача…

…одночасно усуваючи проблеми з підтримкою для ІТ.

Мобільна робоча сила вимагає свободи від прив’язки до локальних Active Directories . За допомогою Jamf Connect користувач може розпакувати свій Mac, увімкнути його та отримати доступ до всіх своїх корпоративних програм після входу за допомогою єдиного набору облікових даних хмарної ідентифікації

Чому Jamf Connect?

Створення облікового запису. Створюйте захищені облікові записи, які миттєво запускають користувачів за допомогою єдиного хмарного ідентифікатора на основі їхніх облікових даних Okta, Microsoft Azure, Google Cloud, IBM Cloud, PingFederate або OneLogin. Можливість доступу до пристрою та програм від початкового налаштування до повсякденного використання забезпечує кращий і безпечніший досвід розгортання без дотику .

Сучасна автентифікація. Співробітники, які мають доступ до корпоративної інформації та ресурсів з будь-якого місця, можуть дозволити конфіденційним даним потрапити в чужі руки. Завдяки багатофакторній автентифікації адміністратори можуть бути спокійні, знаючи, що це та особа на потрібному пристрої.

Mac Password Sync. Синхронізуйте паролі Mac на всіх пристроях і в усіх програмах за допомогою єдиного ідентифікатора, який розблокує ресурси, необхідні співробітникам, щоб залишатися продуктивними.

Переосмисліть доступ користувача за допомогою автентифікації Mac без пароля.

Jamf Unlock допомагає адміністраторам і командам безпеки підтримувати безпеку та захист віддаленої та гібридної робочої сили, забезпечуючи безперебійну роботу кінцевого користувача.
Паролі можуть створювати прогалини в безпеці кількома способами. Злом сервера може розкрити паролі; користувачі можуть ненавмисно розкрити свої паролі через фішингову атаку. Але впровадження політики надійних паролів може спричинити складнощі серед користувачів, і багато організацій не мають часу чи бюджету для впровадження системи смарт-карт.

Автентифікація без пароля — це спосіб повністю обійти ці проблеми безпеки.

Щоб отримати безкоштовну повнофункціональну демо-версію заповніть будь ласка форму нижче. Важливо! e-mail впишіть робочий, для приватних мейлів це не працює

Універсальна бізнес форма