Захист кінцевих точок, створений виключно для Mac

 

Apple створює одну з найпотужніших готових платформ безпеки на ринку.
Але хакери люблять виклики, а платформа сама по собі не зможе повністю захистити від атак.

Вам потрібен захист Mac, який узгоджується з існуючою безпекою Apple, а не змушує Apple адаптуватися до інструментів безпеки, створених для інших операційних систем.

Jamf Protect розширює основні функції безпеки Apple завдяки кращим запобіжним заходам, посиленому контролю, ширшій видимості та можливостям виправлення. Узгоджуючись із системою безпеки кінцевих точок у macOS, Jamf Protect підтримує найновіше програмне та апаратне забезпечення Apple на день випуску, включно з Monterey та Apple Silicon, дозволяючи вам оновлювати свої пристрої за вашим графіком, а не за нашим.

Запобігання та виявлення

Спеціальне запобігання загрозам Mac і повна видимість подій

Повна інформація про зловмисне програмне забезпечення для Mac.
Запобігайте запуску зловмисного програмного забезпечення, рекламного програмного забезпечення та програм-вимагачів для Mac. Jamf Protect запобігає та поміщає в карантин відомі шкідливі програми macOS і навіть запобігає деяким невідомим загрозам.

Сповіщення в реальному часі про шкідливі програми, скрипти та дії користувача.
З глибоким усвідомленням активності в macOS Jamf Protect адаптується до вашого середовища та мінімізує час простою за допомогою:

  • Behavioral analytics визначає підозрілу або зловмисну ​​діяльність.
  • Customized analytics адаптує аналітику Jamf Protect до вашого унікального середовища.
  • Threat hunting дає змогу шукати небезпечні елементи, спрямовані саме на ваше середовище.
  • The MITRE ATT&CK framework відображає діяльність за допомогою основної аналітики.

Зупиніть атаки, перш ніж вони зможуть завдати удару.
Блокуйте кіберзагрози, такі як фішинг і зловмисні завантаження, перш ніж вони зможуть скомпрометувати користувачів або пристрої. Jamf Protect блокує командний і контрольний трафік (C2), а також ризиковані домени для забезпечення безпеки користувачів та організацій.

 

Моніторинг і виправлення

Перегляньте весь свій парк Mac. Захистіть пристрої та користувачів із мінімальними збоями

Отримайте детальну інформацію про діяльність вашого парку Mac щодо працездатності пристроїв, виявлення загроз і відповідності.
Отримуйте миттєві сповіщення, коли пристрої відхиляються від ваших конфігурацій посилення ОС, і повертайте їх назад за допомогою Jamf Protect і Jamf Pro .

 

Видимість засобу безпеки macOS. Переглянути всі дії інструментів безпеки macOS.

Уніфікований журнал переадресації.  Настроювана подача даних єдиного журналу з macOS у вашу систему записів для видимості та відповідності.

Еталонні показники Center for Internet Security. Застосовуйте та контролюйте безпечну базову лінію для дотримання тестів CIS macOS за допомогою Jamf.

Захистіть користувачів, не заважаючи їм.
Jamf Protect робить ізоляцію машин, видалення небажаних файлів і повернення пристроїв у надійний стан простим і автоматизованим.

Виконайте реагування на інцидент вручну або автоматизуйте його за допомогою Jamf Protect і Jamf Pro: інструментів, які ІТ-спеціалісти вже використовують для керування Mac.

 

Виведіть речі на новий рівень за допомогою інтеграції програм, доступу до API тощо

Відкрийте більше можливостей. Коли ви об’єднуєте програмне забезпечення Jamf із пропозиціями сторонніх розробників, програми обміну повідомленнями можуть розширювати сповіщення в реальному часі на ваш смартфон або інші мобільні пристрої. Пересилання сповіщень на вашу SIEM або рішення на інформаційній панелі може забезпечити кращу візуалізацію даних. І це лише верхівка айсберга.

Jamf Protect і Jamf Pro працюють із програмами, які ви вже знаєте та яким довіряєте. Ми мінімізуємо ризик, надсилаючи звіти у ваше рішення SIEM, керуючи процесом автентифікації вашого підприємства через постачальника ідентифікаційної інформації (IdP) і візуалізуючи дані про стан кінцевих точок на налаштованих інформаційних панелях.

Потужний API доступу. ІТ-спеціалісти можуть керувати Jamf Protect через термінал завдяки використанню сучасного інтерфейсу прикладного програмування (API). Це спрощує роботу складних сценаріїв. Доступ через API також забезпечує безпрецедентну інтеграцію з усіма програмами безпеки перших і багатьох сторонніх розробників, що ще більше посилює захист, доступний для Mac.

Щоб отримати безкоштовну повнофункціональну демо-версію Jamf Protect, заповніть будь ласка форму нижче. Важливо! e-mail впишіть робочий, для приватних мейлів це не працює

Універсальна бізнес форма