Mac Evaluation Utility – це програма, яку Apple створила, щоб допомогти організаціям ефективніше інтегрувати комп’ютери Mac в існуючі середовища.

Mac Evaluation Utility – це інструмент Apple, з яким більшість людей ніколи не стикалися, але він дуже корисний для ІТ-команд, оскільки полегшує розуміння того, що потрібно зробити з існуючими розгортаннями, щоб привести обладнання у відповідність до вимог.

Що таке утиліта Mac Evaluation?

Утиліта Mac Evaluation Utility, доступна лише сумлінним ІТ-фахівцям підприємств, – це програма, створена Apple, щоб допомогти організаціям ефективніше інтегрувати комп’ютери Mac в існуюче середовище.

Утиліта базується на досвіді, отриманому компанією Apple під час роботи з корпоративними клієнтами, які розгорнули велику кількість комп’ютерів Mac. До таких клієнтів, швидше за все, належать IBM, Cisco, SAP та інші корпорації, які використовують багато тисяч комп’ютерів Mac у своєму бізнесі. Apple продовжує шукати нові партнерства та послуги, щоб розширити свій вплив на ці ринки.

Хто може отримати Mac Evaluation Utility?

Apple не надає цю утиліту у вільний доступ. Щоб отримати її, ви/ваша компанія/ваш інтегратор рішень повинні мати доступ до AppleSeed для ІТ. Якщо у вас немає доступу, ваш реселер Apple зможе допомогти вам отримати та встановити її.

Що таке AppleSeed для ІТ?

Apple пояснює, що AppleSeed для ІТ “надає ІТ-спеціалістам та технологічним менеджерам можливість оцінити попередні версії програмного забезпечення у вашому унікальному робочому середовищі”.

Програма пропонує затвердженим учасникам доступ до попередніх версій програмного забезпечення Apple для тестування в існуючій інфраструктурі. Вона також пропонує корисні додатки, включаючи завжди необхідний додаток Apple Configurator. Щоб приєднатися до AppleSeed для ІТ, необхідно увійти за допомогою керованого ідентифікатора Apple ID з Apple Business Manager або Apple School Manager.

Що робить Mac Evaluation Utility?

За допомогою цієї програми ІТ-спеціалісти можуть створити детальний звіт про існуючі процеси розгортання комп’ютерів Mac. У цьому звіті досліджуються сотні атрибутів, щоб отримати корисну інформацію про те, що працює, а що можна вдосконалити. Він перевіряє все – від стану FileVault на розгорнутих комп’ютерах Mac до завдань, пов’язаних з мережею, наприклад, чи налаштована ваша мережа на взаємодію з хостами та серверами Apple.

Переконатися, що ваша корпоративна мережа не перешкоджає трафіку з великою колекцією офіційних серверів Apple – наприклад, для активації пристроїв, обліку часу і даних, реєстрації пристроїв і безлічі додаткових ключових служб – вкрай важливо, якщо ви намагаєтеся оновити комп’ютери Mac в межах периметра мережевої безпеки.

Яку інформацію він може збирати?

Серед іншого, ви дізнаєтеся, як це робити:

  • Оптимізувати конфігурацію мережі та тестувати служби Bonjour.
  • Отримати детальну інформацію про VPN.
  • Побудувати стратегію управління пристроями, що відповідає потребам вашого підприємства.
  • Оптимізувати конфігурації Mac, розгорнуті у віддалених командах.
  • Аналізуйте безпеку програм і визначайте інтеграцію пристроїв і ролі користувачів.

Чому ця інформація корисна?

Простіше кажучи, утиліта допоможе вам з’ясувати, як зараз використовуються розгорнуті комп’ютери Mac і як ними керувати, як оптимізувати таке використання, а також отримати уявлення про те, де у вашій компанії комп’ютери Mac можуть бути корисними і як підійти до масового розгортання.

Звіт допомагає пролити світло на поточні та потенційні проблеми, розкриває потенційні переваги, а також допомагає розпізнати та оптимізувати існуючі розгортання Mac у вашому бізнесі. Це складний звіт, який найкраще розглядати за допомогою досвідченого постачальника рішень Apple, з яким ви, можливо, вже працюєте над запуском утиліти. Утиліта створить звіт у форматі PDF, в якому будуть зібрані її висновки.

Що я можу зробити з цією інформацією?

Ідея полягає в тому, що створення звіту допомагає ІТ-спеціалістам покращити розгортання комп’ютерів Mac. Це корисно, оскільки правильний процес розгортання на ранніх стадіях має важливе значення для успішного управління більш масштабними розгортаннями пізніше.

Важливо зазначити, що утиліта сама не вносить жодних змін – вона просто висвітлює області, в яких можна покращити розгортання, але інформація, яку вона надає, може значно прискорити навіть найскладніші проекти інтеграції Mac.

 

Універсальна бізнес форма