Supervised режим на iPad: чому важливий для освіти. Активація режиму supervised на iOS-пристроях, iPad та iPhone, довзоляє задіяти функції для адміністраторів які не доступні для звичайного користувача.

Розглянемо кілька повсякденних прикладів, коли може бути корисним Supervised режим на iPad. Для забезпечення навчального процесу адміністратор налаштовує iPad на роботу таким чином, щоб у певні години або на певні уроки на планшеті працювали тільки потрібні сайти та програми. Це робиться щоб учні не відволікалися від учбового процесу. Наприклад це можна зробити за допомоги безкоштовної версії системи MDM, Mobile Device Management. Без активованого режиму supervised учень може легко видалити профіль MDM і зняти всі обмеження, які були налаштовані під забезпечення учбового процесу. Це створює додаткові незручності та заповільнення впровадження технологій в учбовий процес.

Планшет викрали. На жаль, таке траплояється. Отже зловмисник може отримати доступ до приватних даних учня, якщо на планшеті не бул пароля блокування або він був дуже простий. Також якщо некоректно налаштований, або взагалі не налаштований режим Find my iPad зловмисник може відв’язати планшет від шкільного облікового запису та продати його або використати на запчастини. Щоб уникнути такого варіанту та максимально ускладнити процес розблокуваннтя та перепродажу планшету також треба активувати режим supervised iPad і відповідно налаштувати обмеження. Тут також суттєво допоможе застосування системи MDM. Одна справа коли в учбовому закладі 5-10 планшетів, їх завжди легко можна знайти та руками прописати обмеження чи налаштування.

І геть інша історія, коли планшетів у школі десятки або навіть сотні. Тут і стає у нагоді система віддаленого керування парком планшетів/телефонів/Apple TV.

За детальною інформацією стосовно Supervised режим на iPad, або варіантів впровадження систем керування парком iPad звертайтеся будь ласка у форму зворотнього зв’язку або за телефоном підтримки (044)323 0748.

Універсальна бізнес форма