Відновлення даних на macOS. Схоже ви або ваші знайомі частково або повністю втратили дані на Mac. Розглянемо що треба зробити.

  1. Вимкніть Mac, негайно. Під час роботи операційна система macOS постійно створює та переміщує невидимі службові системні файли (vram, spool) і може випадково затерти той файл чи файли, які вам як раз треба відновити
  2. Знайдіть потрібні кабелі та другий комп’ютер. Якщо втрачені файли дійсно зникли, ви не можете відновлювати їх прямо з цьог комп’ютера на якому вони зникли. Чому? Дивіться пункт 1.
  3. Якщо диск не зазнавав фізичних пошкоджень, тоді є ймовірність відновити зниклі файли у програмний спосіб. Оберіть потрібне програмне забезпечення та починайте відновлення з другого комп’ютера, не того на якому зникли файли.
  4. Якщо диск генерує дивні звуки, клацає або незвично шкрябає, негайно виключайте Мак. З великою ймовірністью диск пошкоджено і треба розібрати жорсткий диск щоб спробувати відновити дані. Знайдіть чисту кімнату з спеціальним обладнанням та камерами без пилу для того щоб розібрати диск та спробувати відновити з нього дані.

Для того щоб відновити втрачені на Mac дані зверніться до інженерів компанії iLand. Ми накопичили двадцятирічний досвід з відновлення даних macOS і зробимо все можливе, щоб ви отримали свої цінні дані. Відновлення даних на macOS — наш фаховий напрям вже багато років.

Після успішного або частково успішного відновлення, незалежно від того як ви це робили, зверніться в iLand щоб разом з нашою технічною підтримкою розробити найкращий варіант резервного копіювання ваших важливих даних. Правильне резервне копіювання завжди дешевше, ніж спроби відновлення даних у разі їх повного зникнення.

Ваші запитання пишіть будь ласка у форму зворотнього зв’язку нижче. І пам’ятайте, “Be safe, not sorry”.

Універсальна бізнес форма