Jamf працює на ринку вже понад 20 років, підтримуючи понад 50 тисяч організацій та понад 25 мільйонів пристроїв. Серед клієнтів Jamf ви знайдете найбільші банки, інноваційні компанії з найвищими вимогами до безпеки, такі як Revolut або банки, IT-компанії, що швидко ростуть, IBM та інші. Microsoft безпосередньо рекомендує Jamf замість inTune для керування macOS.

Jamf визнано №1 в управлінні активами підприємства, що підтверджено третьою стороною (IDC).

JAMF PRO

У середньому, клієнти Jamf Pro:
витрачають на 65% менше часу на управління змінами політик та налаштувань
витрачають на 90% менше часу на управління програмами
витрачають на 80% менше часу на ініціалізацію пристроїв
витрачають на 90% менше часу на створення та виконання звітів з інвентаризації
на 15% скорочують кількість звернень до служби підтримки

Ключові функціональні можливості Jamf Pro:

розгортання з нульовим торканням : з ABM
управління пристроями – багате управління комп’ютерами та пристроями в режимі реального часу (у тому числі профілі конфігурації, політики, сценарії, запатентовані Smart Groups для інтелектуального управління, бінарний агент для macOS)
управління програмами – оптимізована покупка, управління та розгортання програм (APP store, власні програми, не потрібно Apple ID)
інвентаризація – ефективне відстеження кожного пристрою у вашому парку; збирання інформації про користувачів, обладнання, програмне забезпечення та програми, оповіщення в реальному часі за допомогою запатентованих Smart Groups, відстеження закінчення терміну гарантії або доступності нової версії програми.
Безпека – використовуйте вбудовані функції безпеки Apple одним натиском миші, керуйте параметрами та конфігураціями пристроїв, обмежуйте програмне забезпечення, застосовуйте FileVault та багато іншого для захисту кінцевих точок.
самообслуговування – потужний і повністю настроюваний каталог додатків для кінцевих користувачів, попередньо схвалені додатки, конфігурації, документи та багато іншого, логотип користувача і брендинг, запуск користувальницьких робочих процесів.

Безпека -> відповідність вимогам SOC 2, сертифікація ISO 27001 (див. інші сертифікати відповідності: https://www.jamf.com/trust-center/compliance/)
Усю додаткову інформацію та документацію щодо безпеки ви можете знайти тут: https://security.jamf.com/.

Щоб отримати Trial-версію Jamf Pro з базовою підтримкою від iLand заповніть будь ласка форму нижче

Універсальна бізнес форма