Apple і Google не завжди збігаються у поглядах, але клієнти люблять використовувати їх разом. Для компаній будь-якого розміру та на всіх ринках Google Workspace та пристрої Apple є основою технологічного стеку.

Хоча iPhone і Mac користуються беззаперечною популярністю серед співробітників, коли їм надається можливість самим вирішувати, якими пристроями користуватися, програмне забезпечення для бізнесу від Google зробило революцію в тому, як компанії та їхні співробітники працюють і співпрацюють.

Однак, щоб користуватися всіма перевагами Google Workspace на робочих пристроях Apple, компаніям необхідно усунути прогалини, де Google та Apple недостатньо тісно інтегровані. Впровадьте готову до роботи з Google уніфіковану платформу Apple Unified Platform для бізнесу.

Apple Unified Platform – це результат інтеграції в єдиному кінцевому продукті Apple всіх функцій і рішень, необхідних ІТ-спеціалістам і службам безпеки для управління та захисту пристроїв Apple, що використовуються на роботі.

Провідні уніфіковані платформи Apple об’єднують в єдиному рішенні повне та автоматизоване управління пристроями Apple, антивірус нового покоління для комп’ютерів Mac, засоби захисту та забезпечення відповідності стандартам для комп’ютерів Mac, управління привілеями для комп’ютерів Mac, управління ідентифікацією для комп’ютерів Mac, управління додатками та виправленнями для комп’ютерів Apple, а також рішення для шифрованої конфіденційності та безпеки в Інтернеті.

Але задовольнити всі потреби ІТ та безпеки, пов’язані з пристроями Apple, що використовуються на роботі, буде недостатньо, якщо компанія також використовує Google Workspace і хоче забезпечити безперебійну роботу для співробітників, одночасно досягаючи максимальної автоматизації для ІТ-команди.

Хороша новина полягає в тому, що провідні продукти Apple Unified Platform, такі як Mosyle Fuse, не лише задовольняють усі потреби компаній, які використовують пристрої Apple, але й глибоко інтегруються з інструментами Google Workspace, щоб автоматично та прозоро заповнити всі прогалини між пристроями Apple та інструментами Google, створюючи ідеальний досвід для компаній, які використовують обидва продукти разом.

Тож розгляньмо деякі цікаві можливості автоматизованої інтеграції між пристроями Apple та Google Workspace, які суттєво покращать роботу ІТ-команд та кінцевих користувачів.

Автоматизуйте політики та профілі конфігурації пристроїв Apple за допомогою Google Workspace

Розгортання “без дотику” змінює правила гри для швидкозростаючих організацій. Можливість доставити пристрій від Apple або авторизованого реселлера безпосередньо новому співробітнику та автоматично налаштувати його, не вимагаючи ніякої роботи від ІТ-команди або самого співробітника, є чарівною і може заощадити незліченну кількість ІТ-годин (і витрат).

Що, якби повністю налаштувати новий Mac для нового співробітника було так само просто, як додати його обліковий запис Google до групи Google? Завдяки провідній платформі Apple Unified Platform з глибокою інтеграцією з Google Workspace ви можете легко під’єднати його до Google для автоматичної синхронізації організаційних підрозділів і груп Google. Політики та профілі конфігурації пристроїв можна безпосередньо прив’язати до певних організаційних одиниць Google і груп Google, а Apple Unified Platform подбає про автоматичне налаштування нових пристроїв відповідно до ваших специфікацій на основі ролі користувача Google.

Наприклад, група Google для відділу маркетингу може бути використана для управління всіма програмами, політиками безпеки, конфігураціями, доступом до мережі й навіть кастомними шпалерами, які є спільними для всіх співробітників відділу маркетингу. Отже, як тільки новий співробітник додається до групи Google команди маркетингу, Apple Unified Platform автоматично синхронізує її та запускає всі команди для налаштування пристрою, яким користується цей співробітник, щоб отримувати все, призначене для маркетингової групи Google, без необхідності будь-якої ручної роботи з боку ІТ-команди або самого співробітника.

Дозвольте співробітникам входити на своїх пристроях Apple за допомогою облікових даних Google

Часи, коли для macOS та ваших SaaS-продуктів потрібно було використовувати кілька систем автентифікації, давно минули: Прив’язка RIP Active Directory.

Завдяки Apple Unified Platform, сумісній з Google, облікові дані Google Workspace поширюються на вікно входу в macOS, що дозволяє співробітникам входити на своїх комп’ютерах Mac, використовуючи ті ж облікові дані, що й для Gmail. Він навіть підтримує двофакторну автентифікацію.

Ця інтеграція підвищує безпеку компаній, що використовують комп’ютери Mac, і водночас створює безперешкодний вхід для співробітників, які використовують свої основні робочі облікові дані – Google Workspace.

Автоматичне встановлення та авторизація всіх програм Google

Як уже згадувалося вище, уніфіковані платформи Apple пропонують потужні рішення для управління додатками та виправленнями. Зокрема, вони можуть перетворити встановлення та налаштування Google Chrome і Google Drive на повністю прозору операцію.

Зауважте, що додатки Google, такі як Google Chrome і Google Drive, недоступні в Mac App Store, що ускладнює і забирає багато часу у компаній, які встановлюють і оновлюють їх на комп’ютерах, що використовуються співробітниками, за допомогою традиційних рішень MDM.

Однак це не є проблемою, коли використовується правильна Apple Unified Platform. Вона забезпечує автоматизовані робочі процеси для встановлення, налаштування та оновлення додатків Google, навіть якщо вони недоступні в App Store, заощаджуючи робочий час ІТ-спеціалістів, підвищуючи безпеку та продуктивність праці співробітників.

Отже, використовуючи Apple Unified Platform з глибокою інтеграцією з Google Workspace, компанії можуть насолоджуватися повністю автоматизованою роботою на macOS, iOS та iPadOS з простими оновленнями та автоматично надавати додаткам Google необхідні системні дозволи, щоб вони просто працювали!

Насолоджуйтеся потужними можливостями керування Chrome

Ще однією потужною перевагою можливостей керування додатками провідної уніфікованої платформи Apple Unified Platform з глибокою інтеграцією з Google Workspace є можливість не лише автоматично встановлювати та оновлювати додатки, але й керувати ними.

Завдяки Apple Unified Platform, підготовленій для управління Google Chrome, компанії можуть впровадити повне віддалене управління Google Chrome на всіх пристроях компанії.

Mosyle Fuse, лідер на ринку Apple Unified Platform для бізнесу, пропонує дуже потужний набір віддалених налаштувань та управління для Google Chrome.

Десятки можливостей доступні для повністю автоматизованого робочого процесу, починаючи від встановлення та видалення розширень Chrome, закріплення веб-сайтів, забезпечення безпечного перегляду, примусового входу в систему та багато інших можливостей.

На практиці це виглядає так, ніби інструмент Chrome Management вбудований у специфічний для Apple MDM, що дає компаніям повний дистанційний контроль не лише над пристроями Apple, які використовуються на роботі, але й над Google Chrome, що працює на них. І все це в одному інтегрованому продукті.

І як ви реалізуєте цю стратегію?

Наведені вище приклади ілюструють лише деякі з потужних переваг використання провідної платформи Apple Unified Platform з глибокою інтеграцією з Google Workspace для безперешкодної інтеграції пристроїв Apple, що використовуються на роботі, з Google Workspace.

Розкриття справжньої цінності Google Workspace виходить за рамки комунікації та співпраці. У поєднанні з правильними інструментами Google Workspace стає хмарною екосистемою, яка забезпечує роботу з Apple на робочому місці.

Будь-яка компанія, що використовує пристрої Apple, може легко досягти такого рівня інтеграції та автоматизації між Google Workspace та пристроями Apple.

Найкращий спосіб почати – вибрати чудове рішення для Apple Unified Platform. Mosyle, лідер у цій галузі, надає клієнтам усі технічні інструменти, необхідні для повністю інтегрованої роботи між Google Workspace та пристроями Apple, а також необхідну допомогу та підтримку для її впровадження без жодних додаткових витрат.

Mosyle також є чудовим прикладом того, наскільки це може бути недорого. Компанії з менш ніж 30 пристроями можуть зробити це БЕЗКОШТОВНО, а для більших парків це може коштувати лише 50 гривень за пристрій на місяць.

З питань стосовно адміністрування техніки Apple та придбання ліцензій Mosyle заповніть, будь ласка, форму або телефонуйте на лінію підтримки (044) 323 0748

Оригінал статті на сайті Mosyle

.

Універсальна бізнес форма