У продовження статті Pokémon Go на Apple Watch: поради та хитрощі, розкажемо, як здобути PokéStop і додавати ваші покемонські звитяги до щоденних активностей у програмі Activities на Apple Watch. Уперед!

 Pokémon Go на Apple Watch поєднує тренування та гру

Як здобути PokéStop у Pokémon Go на Apple Watch

Можна не витягати айфон з кишені, якщо ви граєте у Pokémon Go на Apple Watch

Потенційно, можна не витягати айфон з кишені, якщо ви граєте у Pokémon Go на Apple Watch. Хоча піймати покемона на смартгодиннику не можна, але можна здобути PokéStop і рухатись у напрямку вилуплення яєць.
Якщо ви перебуваєте на шляху до виводку, коли через 10км – яйце, і не маєте часу баритися, захоплюючи покемона, розпочніть тренування і просто ігноруйте Pokémon Nearby-нотіфікейшени. Коли ви зіткнетеся з PokéStop, можете здобути їх безпосередньо на вашому Apple Watch і продовжувати тренуватись.

Коли вирине PokéStop Nearby-повідомлення, натисніть на нього. Далі скрольте вниз і під нотіфікейшнами натисніть Get Items. Беріть щосили PokéStop-диск аби зібрати здобич. Потім натисніть Close, коли завершите.

Як знайти поблизу покемона у Pokémon Go на Apple Watch

 Nearby на Apple Watch більше схоже на "Sightings" на iPhone

Крім отримання повідомлення, що біля вас є покемон, (і, отже, доступний для полювання), можна побачити інші монстри, які знаходяться поблизу.
Pokémon Go називає їх “Nearby” але вони не функціонують як “Nearby” на iPhone, які показують, що покемон прикріплений до PokéStop у вашому районі. Натомість, Nearby на Apple Watch більше схоже на “Sightings” на iPhone, які показують зародки очок у межах декількох метрів.
Велике значення відіграє рівень. Nearby на Apple Watch буде показувати лише покемона з найвищого рівня, і, найімовірніше, породить момент коли доведеться витягнути iPhone.
Отже, неможливо зловити на Apple Watch покемона. Для цього необхідно взяти ваш iPhone і відкрити на ньому програму Pokémon Go.

Ви можете додати діяльність Pokémon Go до вашого циферблату!

Слідкуйте за грою на циферблаті

Можна винести свою діяльність у Pokémon Go безпосередньо на циферблат, який показує, наскільки близько ви перебуваєте до інкубаційних яєць. Залежно від циферблату, побачите або маленьку іконку у вигляді яйця, навколо обведену кільцем, яке показує відсоток до вашої мети, або ж невеликі рядки даних, які показують, скільки кілометрів ви ходили і дані про яйця гри.

Найбільше даних показує вид циферблату Modular. Якщо встановити його посередині, він показує дані для декількох яєць. Інші види циферблатів покажуть показники в більш обмеженому вигляді.
Ви не можете використовувати Pokémon Go на Apple Watch без вашого iPhone
Pokémon Go для Apple Watch має повні дані від Pokémon Go на iPhone. Отже, якщо залишите діапазон вашого айфона, ваша сесія тренувань брутально закінчиться, навіть без резюме вашого руху. Він навіть не підбере дані де ви зупинилися, коли у вас з’явиться можливість повернутися назад у межі досяжності iPhone.

Якщо ви, скажімо, бігли коло і підключались до локального Wi-Fi, ви можете розпочати PG на Apple Watch із тренуванням, тільки якщо ваш iPhone сидить у вашій шафці або на лавці, оскільки два пристрою все ще прив’язані один до одного.

Читайте також ексклюзивний матеріал з реальними відгуками клієнтів iLand про використання Apple Watch