Apple запустила велике покращення безпеки в iOS 16.2, яке приносить давно запитувану функцію повного шифрування для iMessage в iCloud, резервних копій iPhone та восьми інших додатків/категорій. Як частина цього процесу вам потрібно буде налаштувати контакт/ключ для відновлення – це потрібно щоб увімкнути наскрізне шифрування iPhone для iMessage, iCloud, резервних копій пристрою, Нотаток, Safari, Фотографій та інших додатків.

Хоча наскрізне шифрування (E2E) вже було доступне для повідомлень Apple, зв’язки ключів  iCloud, даних про стан здоров’я тощо, оновлення додає  шифрування E2E до резервної копії повідомлень (Повідомлення в iCloud), резервної копії iPhone в iCloud, iCloud Drive, нотаток, фотографій, нагадувань, закладок Safari, ярликів Siri, голосових нагадувань та усього вмісту гаманця.

Більш детальну інформацію можна знайти в документі підтримки від Apple.

 Наскрізне шифрування iPhone для резервних копій iMessage, iCloud

Apple зазначає, що ця функція наразі доступна лише в США “і почне розгортатися в решті світу на початку 2023 року”. Тож якщо у вас не з’явилася ця функція – просто почекайте деякий час.

Переконайтеся, що ви використовуєте iOS 16.2

Відкрийте програму “Налаштування” на своєму iPhone

Торкніться свого імені вгорі

Тепер виберіть iCloud

Проведіть вниз і торкніться Додатковий захист даних

Торкніться “Увімкнути розширений захист даних”.

Якщо ви ще не налаштували контакт для відновлення або ключ для відновлення, вам буде запропоновано зробити це спочатку.

Якщо ви щойно налаштували контакт/ключ для відновлення, поверніться до програми “Налаштування” > “iCloud” > “Розширений захист даних” і торкніться “Увімкнути розширений захист даних”.

Дотримуйтесь підказок.

Можливо, вам буде запропоновано оновити інші пристрої, на яких ви ввійшли до свого облікового запису iCloud, перш ніж увімкнути наскрізне шифрування (E2E).

Крім того, ви можете вилучити пристрої зі старим програмним забезпеченням, щоб продовжити процес.

З метою безпеки, можливо, Apple змусить вас почекати, щоб увімкнути цю функцію, якщо ви нещодавно придбали новий пристрій – ці часові рамки з’являться на вашому екрані під час налаштування.

Ось як виглядає процес увімкнення наскрізного шифрування iPhone за допомогою функції Advanced Data Protection:

Якщо у вас ще не налаштовано контакт для відновлення або ключ, спочатку зробіть це:

Після завершення налаштування контактів/ключів для відновлення поверніться на екран розширеного захисту даних і натисніть “Увімкнути розширений захист даних”.

Ще одна річ, яку слід мати на увазі: можливо, вам доведеться оновити інші пристрої Apple до найновішої версії, щоб увімкнути наскрізне шифрування, або видалити їх з головного екрану Apple ID у додатку “Налаштування”.

Оригінал статті ви можете прочитати на сайті 9to5mac

 

Є додаткові питання с приводу шифрування? Заповніть, будь ласка, форму нижче, та отримайте відповіді:

Універсальна бізнес форма