З давніх давен в налаштуваннях iOS є можливість змінити розмір шрифту. Для багатьох користувачів збільшення шрифту робить зручнішим роботу з нотатками, повідомленнями або читанням новин у Safari.

В iOS 15 з’явилася можливість встановлювати розмір шрифту індвиідуально для кожного додатку окремо(але можна і для всієї системи разом).

Щоб мати можливість поміняти розмір шрифту тільки для певних програм треба зробити невелку підготовку. Заходимо у Параметри—>Центр керування, додаємо “+” Розмір шрифту.


Після цього відкриваємо потрібну програму. Потім викликаємо центр керування свайпом знизу вверх у правій частині екрану iPhone. Для iPad це буде свайп зверху вниз у правій верхній частині екрану. Натискаємо іконку з літерами “аА”, це керування розміром шрифту. Обираємо потрібний розмір та нижче обираємо чи застосовувати цей розмір для всіх програм чи тільки для поточної з якою ви зараз працюєте.

Готово. Тепер ви можете налаштувати на свій смак розмір шрифту у кожній програмі окремо. Нагадаємо, це працює тільки з iOS 15.

Універсальна бізнес форма

Tags: ,