Вийшла iOS 16.4, і якщо ви ще не встановили її на свій iPhone, вам слід зробити це зараз. Але після того, як ви ознайомитеся з усіма новими смайлами та налаштуєте push-сповіщення вебпрограм, ознайомтесь з додатковими функціями, які ви можете не помітити, якщо не знаєте, де шукати. Ми тут, щоб допомогти вам їх знайти.

Голосова ізоляція для дзвінків

Voice Isolation для стільникових дзвінків надає пріоритет вашому голосу та блокує навколишній шум навколо вас. Apple каже, що функцію ізоляції голосу, яка вже доступна для FaceTime, можна використовувати, коли ви хочете, щоб ваш голос був чітко чутний під час виклику FaceTime, а інші звуки були відфільтровані.

Щоб увімкнути цю функцію, потрібно здійснити або прийняти дзвінок. Потім ви можете відкрити Центр керування, натиснути «Режим мікрофона» та вибрати «Ізоляція голосу». Це працює не так добре, як функція шумозаглушення AirPods Pro другого покоління, але це має мати велике значення, коли ви телефонуєте в галасливій кімнаті.

Анімація «скручування» сторінки Apple Books

Чомусь Apple вирішила видалити чудову анімацію згортання Apple Books під час гортання сторінок в iOS 16. Хороші новини, книголюби: вона повернулася в iOS 16.4. Коли ви перейдете до налаштувань Apple Books, ви побачите нову вкладку Page Turn Animation із трьома параметрами: Slide, Curl і None. Торкніться Curl, щоб змінити його з iOS 16 за замовчуванням і зробити ваш iPhone знову схожим на маленьку книжку.

Виявлення дублікатів у спільній бібліотеці фотографій iCloud

Коли iOS 16 була запущена, вона принесла нову функцію, яка автоматично виявляла дублікати та розміщувала їх у власному альбомі, щоб ви могли вирішити, чи хочете ви об’єднати їх в один, щоб очистити фотоплівку. Однак це налаштування було лише для окремих бібліотек, що означало, що воно не застосовувалося до бібліотек iCloud Shared Photo.
Щоб знайти його, перейдіть до спільної бібліотеки, потім перейдіть на вкладку «Альбом», прокрутіть вниз до «Утиліти» та виберіть «Дублікати».

Оригінал статті на macworld

Універсальна бізнес форма