Зробити знімок екрана на iPhone, мабуть, вже стало повсякденною справою, але як щодо знімка екрана, щоб захопити все на веб-сайті, PDF, електронній пошті, нотатці або з’єднати кілька знімків екрана разом? Читайте далі про те, як зробити скріншот з прокруткою на iPhone.

Раніше для створення скріншотів з прокруткою на iPhone потрібно було використовувати сторонні програми. Але в iOS ви можете робити це з веб-сторінок, PDF-файлів, додатку “Нотатки”, електронних листів та інших об’єктів у сторонніх додатках Apple.

Як зробити знімок екрана з прокруткою на iPhone

За допомогою цієї вбудованої функції iOS, створення скріншоту з прокруткою або “повноекранного” скріншоту дає змогу створити PDF-файл усього документа, веб-сторінки, нотатки або електронного листа в додатках Apple.

1.Зробіть знімок екрана
2.Натисніть на кнопку попереднього перегляду в лівому нижньому кутку, доки вона не зникне
3.Виберіть опцію “Cторінка цілком” у верхньому правому куті. Опція “Cторінка цілком” з’являється лише у випадках, коли на екрані міститься більше однієї сторінки контенту
4.Ви можете попередньо переглянути всі сторінки, використовувати розмітку тощо перед збереження
5.Ви також можете натиснути піктограму обрізання (квадратна піктограма поруч із написом “Готово”), щоб відредагувати частину повної сторінки, яку ви хочете зберегти
6.Натисніть “Готово” у верхньому лівому куті, щоб зберегти, або кнопку “Поділитися” у верхньому правому куті

 

За матеріалами 9to5mac.com

Універсальна бізнес форма