Однією з головних нових функцій iPhone 15 Pro є кнопка Action Button, яка замінила класичний перемикач вимкнення звуку на нову настроювану кнопку, яка може робити практично все, що забажає користувач. Тепер, коли iPhone 15 Pro доступний вже деякий час, ми хочемо дізнатися більше про те, як ви використовуєте кнопку Action Button.

Як я використовую Кнопку дії на iPhone 15 Pro Max

До анонсу iPhone 15 Pro я був трохи стурбований чутками про те, що кнопка дії замінить перемикач вимкнення звуку, тому що це була одна з моїх улюблених частин iPhone. Я міг легко вмикати та вимикати звук на телефоні, просто провівши пальцем по перемикачу, не дивлячись на нього. Це не була функція, яка б змінила моє життя, але мені завжди подобалося, що вона у мене є.
Тепер, коли кнопка Action Button з’явилася, і я користуюся своїм iPhone 15 Pro Max вже понад місяць, у мене є кілька думок з цього приводу.
Перехід від перемикача вимкнення звуку до кнопки Action Button виявився не таким жахливим, як я думав. Спочатку так і було, але тепер я звик натискати кнопку і визначати тактильний відгук. Це не стало великою проблемою.
Але кнопка Action Button – це щось більше, і я спробував використати весь її потенціал. Користувачі можуть вибирати з різних опцій, включаючи перемикання режиму фокусування, увімкнення або вимкнення ліхтарика, запис голосової нотатки, відкриття камери або будь-якої іншої програми та навіть запуск ярликів – що робить можливості безмежними.
Але наприкінці дня я зрозумів, що завжди забуваю використовувати Кнопку Action Button для виконання обраної дії. Я намагався використовувати її для відкриття камери, але здебільшого відкривав її з екрана блокування. Я також пробував використовувати її з ярликами, але я також забуваю взаємодіяти з кнопкою.

Що мені не сподобалось

Єдине, що мене турбує в кнопці Action Button, особливо в iPhone 15 Pro Max, – це те, наскільки важко дотягнутися до неї та натиснути однією рукою. Я також вважаю кнопку занадто маленькою, і часто помилково натискаю кнопку збільшення гучності замість кнопки дії.
Я також хотів би мати більше можливостей для кастомізації. Наприклад, я хотів би мати можливість встановлювати різні дії для довгого натискання і подвійного натискання (так само як і для бічної кнопки, яка може викликати Siri та відкрити додаток Wallet).

Ви вже користувалися кнопкою дії?

Заміна перемикача вимкнення звуку на кнопку дії, безумовно, була гарною ідеєю. Хоча я не користуюся нею, я бачив багато людей, які постійно використовують її для запуску ярликів. І я знаю багато користувачів iPhone, які завжди тримають його в беззвучному режимі, тому для них перемикач беззвучного режиму не має сенсу.
Звичайно, є місце для вдосконалення, і я сподіваюся побачити ці вдосконалення незабаром – або з оновленням програмного забезпечення, або з новим апаратним забезпеченням.

Оригінал статті на 9to5mac.com