Вивчили що цікавого в нових MacBook Pro 2019 року
Що компанія Apple зробила під капотом MacBook Pro
Цікаве про нові MacBook Pro. Схоже вже не проблема вставити потужний процесор у ноутбук та розігнати його. Проблема охолодити навантажений процесор. Ну і щоб аккумулятор не жер, це ж портативна машина має бути.

Apple підвищила продуктивність, зробивши тепловий потік більш ефективним, а тепловідвід на 35% більшим (порівняно з MacBook Pro попереднього покоління). Ось вона, ціннність інженерів 🛠

Вони також переробили вентилятори — збільшуючи розмір крильчатки та її лопастей і зробили їх ефективнішими, що призвело до збільшення повітряного потоку на 28% (порівняно з MacBook Pro попереднього покоління).

Завдяки цьому новий MacBook Pro при тривалому навантаженні може відводити на 12 ваттів тепла більше, ніж попередній.

Apple MacBook Pro

Apple MacBook Pro

І те чого ми давно чекали — нова конструкція клавіатури у MacBook Pro 16″. Добре що знайшли спосіб як зробити ці тоненькі кнопки більш надійними.

Ще цікаве — мікрофон ноутбука записує якийсь ідеальний звук. Послухайте тут на відео, якість звуку просто чудова.

Ціни на сайт поставили орієнтовні, чекаємо на точні ціни від імпортера. Але попередні замовлення вже приймаємо, звертайтеся будь ласка. +38(044)3230609

Зменшуємо кількість зарядних пристроїв
Шляхом встановлення одного великого. Компанія MacAlly працює років з 30, у різні часи випускала аксесуари для техніки Apple. Дочекалися ось від них такого дива — USB-хаб з купою(9!) портів та підсиленим струмом на певні порти для кращої зарядки iPhone та iPad.

MacAlly

MacAlly

Що ми тут маємо:

• два зарядних (2.4а) порти – USB-A & USB-C
• три швидкісних дата порти – два 3.0 USB-A (5Gbps) порти і один 3.0 USB-C (5Gbps)
• чотири зарядних (1.5А) і дата портів 2.0 USB-A.

За допомогою адаптера джерела живлення 12V / 4A пристрій дозволяє заряджати одночасно до 6 пристроїв – два зарядних (2,4А / USB-A & USB-C) порта та чотири (1.5А / USB-A). Ну і ціна — у нас нижче ніж у США($90).

Придбати 9-портовий хаб-зарядку

Чекаємо на першу поставку навушників AirPods Pro
Послухали відгуки клієнтів що придбали навушники AirPods Pro під час відрядження.

AirPods Pro

AirPods Pro

Жодного поганого відгука. Може тому що навушники дійсно гарні, може тому що не хочуть визнавати що дарма витратили гроші;). Хоча навряд — наші клієнти щиро діляться зворотнім зв’язком стосовно якості продуктів Apple і вже б розповіли якщо щось погане. Замовляйте!

Замовити AirPods Pro

Віддалена перевірка Mac
Уявіть собі — все ще знаходимо шкідливі програми навіть на комп’ютерах співробітників охоронних компаній. Тобто люди мають нас захищати, мають бути обережними та уважними. Але якимось чином все одно підхоплюють проблеми.

Іноді менші — замість результату пошуку у Safari або Chrome вистрибують “ліві” сайти та банери. Це AdWare, просто відкручує вам чиюсь рекламу і заробляє на цьому.

Іноді більші — майнять на ваших Маках криптовалюти, Мак гуде перевантажений і немає можливості на ньому працювати. Або ще гірше, виносить паролі користувача. І тут вже проблема.

Отже перевіряйтеся, це швидко і безкоштовно. На відоме питання про “безкоштовний сир” маємо аргумент: перевірка безкоштовна, а наша чистка звісно за гроші. Тому все чесно. Звертайтеся.

Замовити безкоштовну перевірку Mac
Щиро ваші, iLand
Завжди актуальні посилання
10 порад новачкам Apple Watch
Кращий антивірус macOS
Віддалена швидка перевірка Mac
Вживана техніка Apple
Що робити якщо вас зламали
Apple у розстрочку
До зустрічі!