17 серпня 2012 року: Вкрадений iPad Стіва Джобса потрапляє до рук клоуна, на ім’я Кенні, який виступає з дитячими виставами в районі затоки Сан-Франциско.

Це дивна історія, яка, на щастя, закінчується поверненням iPad.

Вкрали iPad Стіва Джобса

Під час ремонту в будинок сім’ї Джобсів вдерся грабіжник. Злодій забрав майна на суму 60 000 доларів, включаючи кілька комп’ютерів Mac, iPhone, iPod, iPad, ювелірні прикраси Tiffany, шампанське Кристал, блендер і содогенератор. Він також поцупив гаманець Стіва Джобса, в якому був лише 1 долар.

Карім Макфарлін, злодій, який зізнався у злочині, віддав iPad своєму другові Кеннету “Кенні Клоуну” Кану, щоб повернути борг. Кан, не знаючи про колишнього власника iPad, не намагався отримати доступ до особистих файлів на планшеті. І це добре, враховуючи, що iPad міг містити конфіденційну інформацію, що стосується Apple.

Кенні Клоун опинився з iPad Стіва Джобса

Замість цього Кан використав iTunes, щоб завантажити “The Pink Panther Theme” і пісні Майкла Джексона для використання у своєму виступі. Коли він підключився до інтернету, правоохоронці вистежили його і прийшли до його будинку, щоб забрати iPad Джобса. Влада також заарештувала Макфарліна.

Вся ця історія була дивною. Вона також була сумною, оскільки Джобс помер попереднього року. На щастя, вона закінчилася тим, що сім’я Джобса отримала назад особисті речі свого покійного родича.

Оригінал статті на сайті cultofmac.com