Розсилка з захисту та цікаві факти

Я пишу для клієнтів невеликий майже навчальний курс з захисту iOS-техніки. Один раз навіть набрав знайомий, каже “в дружини викрали iPhone і потім ми отримали повідомлення від Apple про те що iPhone знайдено. Але ми не тицнули на посилання, я ж читаю творю розсилку”.

Так ось. У останньому випуску розсилки писав про те як TikTok та інші “поважні” програми для iOS без дозволу копіюють вміст буферу. От уявіть — ви скопіювали з 1Password якийсь складний пароль, вставили його на сайт, потім перемкнулися на TikTok а той ваш складний пароль скопіював собі. Про всяк випадок.

Більш детально у навчальному курсі «Як захистити ваш iPhone/iPad». І прохання — надсилайте всі дивні повідомлення, пропозиції та взагалі дивну поведінку ваших iOS-пристроїв. а) допоможемо розібартися та б) найбільш цікаві приприклади анонімізую та включу у наш навчальний курс.

Гарна новина: iOS 14 буде показувати яка програма звертається до буфера та копіює дані. Також iOS 14 буде показувати кольоровими індикаторами на екрані, коли програма використовує камеру або мікрофон. Були такі прецеденти коли програми писали мікрофон або камеру, а користувач про це не знав.

Тепер буде знати.

Використання iPad Pro для бізнесу

Подумали що треба зібрати все корисне десь в одному місці. Зробили окрему Pinterest-дошку з цікавими аксесуарами, які допоможуть виконувати роботу на iPad Pro ефективніше.

До кінця тижня доб’ємо, буде 15-20 пінів як з залізом, так і з корисними порадами.

Mac Pro та Apple

Цю поставку що на фото, першу офіційну поставку Mac Pro та нових моніторів, ми чекали десь 2 місяці. 

Зараз маємо просто на складі «на сьогодні» і новий Mac Pro, і обидві моделі магічних моніторів Apple Display Pro XDR

Відгуки власників моніторів ми ретельно зібрали, м’яко кажучі приголомшливі. Люди в захваті від якості матриці та від дизайну продукту в цілому. Так і кажуть, “piece of Art”