Вітаю вас на курсі з використання розумних технологій на базі платформ Apple. Ми навчимося автоматизувати рутину, зрізати кути, вивільнювати час для себе замість тицанія у ті самі кнопки у тих самих програмах. 

Розповім історію яка мене надихнула на створення цього курсу. Знайомий працює у компанії з встановлення систем розумного будинку у маленьких містах. Кожного разу перед поїздкою йому треба готуватися — зібрати потрібні дані у кількох базах, іноді доволі старих, щоб зрозуміти де живе клієнт, яке обладнання він вже замовляв раніше, яка історія спілкування та проблем. Потім скласти це все в єдиний документ, додати нову заявку та підготувати все до поїздки. Вся ця рутинна підготовча робота потребувала в нього приблизно 2 години роботи. З інструментами про які ми будемо говорити він навчився робити все це за 3-4 хвилини. 

Також я створював автоматизації для літніх людей, які б ніколи не запам’ятали та не зробили потрібну послідовність дій на їх iPhone чи iPad.

Що ж, давайте спробуємо що воно таке і навіщо вам може знадобитися. Але спочатку треба надати мені доступ до вашого банківського рахунку до виконання на айфоні Команд від інших розробників. 

  1. Відкриваємо Налаштування
  2. Заходимо у Швидкі команди
  3. Вмикаємо «Недовірені швидкі команди»

«Недовірені швидкі команди» означає команди, створені не вами особисто на своєму пристрої, а завантажені від когось, наприклад від мене. Коли освоїтеся, перед імпортом команди буде легше пробігтися очима передивитися що вона робить і потім вже застосовувати команду.

Вітаю, ми майже тут. Зараз почнеться весела частина.