Зарядний майданчик AirPower з’явиться у продажу вже цього місяця. Ціна пристрою нині невідома.

AirPower — корисна новинка від Apple

Поряд із презентацією iPhone 8 і iPhone X у вересні минулого року, Apple представила свій бездротовий зарядний аксесуар під назвою AirPower. Це такий собі зарядний майданчик, який дозволить користувачам Apple заряджати iPhone, AirPods та Apple Watch на одній поверхні. Випуск зарядного пристрою очікується цьогоріч і, ймовірно, чекати залишилось зовсім недовго.

Про продажі AirPower у березні повідомив відомий японський блогер Мак Отакари (macotakara.jp) Він написав, що компанія Apple запланувала старт продажу AirPower у березні по своїй роздрібній мережі, а також через торговельні посередники на зразок Best Buy. У публікації за лютий йдеться про “наступний місяць”, а не про конкретну дату.

Про березневий реліз AirPower також написало видання The Apple Post, з тією лише різницею, що Apple продаватиме оновлені навушники AirPods зі свіженьким AirPower лише через роздрібні магазини, а не через сторонніх продавців, як Best Buy.

До речі, як заряджатимуться AirPods на AirPower поки не відомо. Мак Отакара не робив жодних припущень про спосіб зарядити на новому пристрої AirPods. Bloomberg у своєму огляді AirPods другого покоління також не запропонував інформації про вартість та доступність бездротової зарядки для описаного пристрою. 

Мак Отакари – загальновизнаний рекордсмен у збігу прогнозів щодо продукції Apple і її фактичними характеристиками. Але ми традиційно нагадаємо, що не варто вірити припущенням, допоки Apple не зробить офіційного оголошення.

Хоча ціна AirPower нині залишається невідомою, можемо сміливо припустити, що на ринку будуть більш дешеві пристрої. Та AirPower виділяється з-поміж інших тим, що поєднує у собі три зарядки.