Це доволі зручно та гарно виглядає, ось приклад на скріншотах.

Щоб зробити собі такий сертифікат в iPhone у вас має бути обліковий запис на порталі Дія та повних комплект доз вакцини з записом у електронних реєстрах.

Далі все просто.

  1. заходимо на сайт Дія, авторизуємося з вашим ключем, переходимо у розділ “Здоров’я” та натискаємо кнопку “Отримати сертифікат”. Повідомлення на сайті запропонує почекати, вам на e-mail прийде підтвердження що ви замовили сертифікат. Десь за хвилину сертифікат(це .pdf-файл) буде готовий. Завантажте його на комп’ютер, він нам знадобиться
  2. Переходимо на сайт https://www.getcovidpass.eu/. (обов’язково з телефону, не з ноутбука). Натискаємо кнопку “Create yours”, погоджуємося з умовами, і натискаємо “додати сертифікат за QR кодом”.
  3. Після відкриваємо наш PDF-файл на комп’ютері і знаходимо на ньому QR-код. Скануємо його на телефоні і він відразу ж запропонує додати його в ваш “Гаманець”.

Готово! У нас на все пішло десь 4 хвилини, у вас вийде швидше. Важливо! Якщо плануєте перетинати кордон, все ж візьміть з собою також паперову копію сертифікату про вакцінацію. Ми перед поїздками ще робимо фото сертифіката та зберігаємо у Фото та у Dropbox/iCloud.

Залишайтеся здоровими та залишайтеся нашими клієнтами)

Універсальна бізнес форма