Ілля Кабачинський
головний редактор AIN.ua

У мене лише два екрани на iPhone: люблю, коли додатки по папках, тому екранів мало – папок багато.

На першому екрані все найголовніше для роботи, а також стандартні додатки Apple: я з тих людей, кому Notes і Safari – дуже ок, ламати голову і шукати їм щось на заміну немаю потреби.

Другий екран – всі додаткові аплікації, які використовую трохи рідше. Наприклад, додатки для пошуку білетів, обробки фото чи ігри. Усі папки мають назви, які більш-менш відповідають додаткам у них, але часто використовую Spotlight для швидкого застосунку, який може бути далеко.

Додатки, які використовую щоденно:

Я працюю в медіа, тому комунікація і споживання контенту – дві основні цілі, якими я керуюсь, виставляючи додатки на першому екрані. Зважаючи на це, я завжди намагаюсь брати iPhone з найбільшим екраном: щоб на ньому було якомога більше контенту.

Slack – робочий мессенджер. Дуже його люблю з двох причин: 1) туди пишуть по роботі, точно знаю, що пуш висить не просто так 2) робоча переписка не губиться з переписками з друзями чи каналами – не розумію, наприклад, як люди можуть по роботі працювати у Telegram чи Messenger, де велична кількість іншого контенту.

Spark – у ньому стоїть особиста пошта. Для мене додаток українських розробників зручніший за продукт Mail.app від Apple, також стоїть і на Mac.

Inbox – робоча пошта @ain.ua. Просто подобається більше за Gmail, але його скоро закриють, тому доведеться перейти.

Facebook Messenger, Telegram, Skype, Twitter, навіть Instagram – часто для робочої комунікації. Також переглядаю Facebook і Twitter для пошуку інфоприводів.

Окрема папка «Новини» – з мобільного читати новини та тексти у додатках мені зручніше.

Notes – усі нотатки/думки/ідеї тримаю там. Додаток безкоштовний, синхронізується з Mac, є можливість ставити паролі на окремі нотатки. Тексти на iPhone пишу дуже рідко, хіба щось трапилось надзвичайне або потрібно написати невелику новину. Буває, що можу їдучи у метро почати щось писати, а закінчу вже вдома з комп’ютера.

YouTube Premium – плачу за можливість дивитись YouTube без реклами. В додаток – YouTube Music. Не можу сказати, що задоволений на всі 100%, часто підбирається дуже дивна музика. Apple Music не користують – там вибірка була ще гірше, а коштувало дорожче.

Інше

Фінанси – Приват, monobank, Альфа: маю карти всіх трьох банків, усіма користуюсь, явного фавориту немає.

Фото: я час від часу викладаю фото в Instagram і Fb, інколи оброблюю їх. Маю, як мені здається, якийсь мінімальний для цього набір додатків.

Подорожі – люблю час від часу кудись поїхати, часто ідеї народжуються спонтанно: маю наюір пошуковиків білетів для швидкої перевірки цін і т.д.

Ігри – полюбляю жанр Tower Defence, у мене є вся серія Kindom Rush, витратив на них купу грошей двічі (від попереднього акаунту, на який їх купував, забув пароль). Також крута гра Fieldrunners 2. Є ще завжди щось простеньке, коли потрібно швидко провести 3 хвилини.

Насправді, я з тих людей, які дуже люблять додатки: з мобільного мені зручніше все перевірити у ньому, ніж використовувати Safari – не люблю мобільний серфінг. Тому маю застосунок для усіх своїх постійних дій на мобільному. А ще я великий прихильник ідеї Zero Inbox, тому у мене так мало сповіщень. Найбільше їх у робочій пошті – якщо не можу відповісти одразу, залишаю лист непрочитаним: так я точно до нього повернусь. Якщо поставити просто зірочку чи прапорець – прощай(. Через це також намагаюсь вести усю робочу комунікацію поштою – прочитавши лист, завжди можна його повернути у статус «непрочитаний» і повернусь до нього, коли відповідь буде.

Першим був iPhone 5, далі змінював гаджети по мірі збільшення діагоналі екрану. Загалом мене все влаштовує, окрім ціни на ремонт — не люблю носити чехли і часто від цього страждаю. Більше запитань все ж до адаптації контенту під мобільний серфінг – хоча зараз 2019 рік, якийсь відсоток контенту все ще не адаптований під смартфон. З іншої сторони, у мене ніколи не було завдання відкрити з iPhone щось типу Dota 2 чи змонтували 2-годинний ролик в 4K. Для складних задач у мене є MacBook Pro, поєднанням двох гаджетів задоволенний. Навіть планував взяти собі новий 11-дюймовий iPad Pro, але не придумав, як його використовувати. І не взяв). 

Ще цікаві ідеї про домашні екрани iPad та iPhone читайте за тегом «homescreen». Сподобався матеріал? Поширте для друзів через кнопки соціальних мереж нижче