Ксенія Єфремова
керуючий партнер агенції SAME & Friends

Останні два роки я мама двох малюків та керуючий партнер агенції маркетингових комунікацій SAME & Friends, тому дуже багато працюю з iPhone, і не розумію чому еволюційно у жінки досі лише дві руки та не відростають ще додаткові пари рук з появою кожного наступного малюка. 

В мене лише 2 екрани на iPhone, ретельно розкладаю все по папках та часто роблю ревізію та вбиваю все зайве, чим не користуюсь.

Взагалі практично все я роблю за допомогою iPhone — працюю, користуючись в основному електронною поштою та всіма можливими месенджерами для комунікації з командою, клієнтами, підрядниками. Той хто цю безліч месенджерів об’єднає в єдиний сервіс зірве куш, бо ця какофонія повідомлень зводить з розуму інколи. Відкрила для себе зручний планер задач OmniFocus та із задоволенням планую в ньому все на світі. Також з iPhone в одний руці витрачаю час в соціальних мережах Facebook, Instagram, Youtube, бо це легкий та доступний спосіб з однією вільною рукою розважитись, та ще це не потребує особливої концентрації уваги.  Продивляюсь новини тож в папці «Новини» у мене додатки CNN, BBC, та аж занадто лівий The New York Times. З українських читаю nv.ua, чекаю коли в них буде додаток, а поки використовую для цього Safari.

Коли все ж таки випадає годинка на те щоб витратити час на якісний контент, зазвичай дивлюсь в навушниках кіно чи серіали з Netflix або Amazon. Роблю це принципово мовою оригіналу. Мені здається, що так я вбиваю двох зайців — розважаюсь та вивчаю мову. Поки що в абсолютному захваті від Masterclass, мені хочеться там дивитись все підряд, бо якість спікерів просто фантастична! Покер від Даніеля Ніграну, фотографія від Енні Лейбовіц, написання електронної музики від Армін ван Бурен, то ж він в мене без папки на home screen.


Також читаю книжки, слухаю музику, подкасти. До недавнього часу ми жили в Нью-Йорку, то ж всі домашні покупки та оплати також відбувалися з iPhone, так само роблю по максимум і в Україні. Використовую додатки банків. В папці «Навігація» в мене основні додатки Google Maps та Uber. З цікавого там є додаток City Bike, який показує карту Манхеттена та стоянок з наявністю місць для паркування чи вільних орендних байків у тій чи іншій точці, прокладає зручний вело маршрут.  Багато користувалися ним з чоловіком до появи дітей. Круто було б мати такий сервіс в Києві.


Папка «Travelling» із стандартним набором Booking, Airbnb, з цікавого FlightView в якому я відстежую рейси чоловіка з різних куточків світу (вчасно чи ні, чи встиг на пересадку та інше), яких він іноді виконує до 8 на тиждень, відвідуючи 2-3 країни та на вихідні повертається додому.

Ще цікаві ідеї про домашні екрани iPad та iPhone читайте за тегом «homescreen». Сподобався матеріал? Поширте для друзів через кнопки соціальних мереж нижче