Apple нарешті визнала незручність використання кількох зарядних пристроїв для своїх девайсів і частково вирішила її шляхом розробки багатофункціональної бездротової зарядки під назвою AirPower.

AirPower - новий девайс від Apple

Компанія оприлюднила AirPower 12 вересня, але не розповіла про нього усі деталі. Працівники Apple Park  ще не випустили специфікації на AirPower і є питання, як він працюватиме. Але ми поділимось з вами інформацією, яка відома на даний час.

AirPower – це бездротовий зарядний майданчик. На ринку є декілька бездротових зарядок, але (до ери iPhone 8 і iPhone X) щоб заряджати, потрібно було використовувати спеціальний кейс з iPhone.

Спираючись на стандарт бездротової зарядки Qi, AirPower включатиме кілька зарядних пристроїв на одній панелі. AirPower розроблений для заряджання для таких девайсів: iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, Apple Watch Series 3 та нової зарядки для AirPods.

AirPower працює просто

Покладіть його на стіл, або туди, де заряджаєте свої девайси та увімкніть до розетки. Щоб зарядити, наприклад, айфон, просто покладіть його на килимок AirPower екраном вгору. Це все. Нема потреби підключати iPhone.

Трішки про технічний аспект, AirPower використовує індукцію, де електромагнітне поле використовується для передачі потужності від (у цьому випадку) AirPower до пристрою. Коли ви кладете ваш девайс на AirPower, у нього виникає сигнал для “рукостискання” з пристроєм (перевіряє сумісність, плату та ін.).

Якщо перевірка проходить успішно, заряджання продовжиться.

Що може зарядити AirPower

Лише три айфона можуть працювати з AirPower: iPhone 8, iPhone 8 Plus та iPhone X. Ці айфони мають не лише скляні панелі (на відміну від алюмінієвих спинок iPhone 6 і 7), але вони також мають апаратну підтримку для бездротового з’єднання. Поточні iPad не можуть заряджатись з AirPower.

AirPower працює лише з новими series 3 Apple Watch, так добре, як і the Apple Watch Series 2, оригінальними Apple Watch, the Appel Watch Edition, Apple Watch Hermes і Apple Watch Nike+.

AirPower заряджатиме пристрої без допомоги кабелів

Щодо AirPod, то необхідний новий корпус, той, який представила компанія Apple на останній презентації. Можна помістити навушники у новий корпус, а потім поставити його на AirPower. Або ж можна заряджати корпус на AirPower, забрати його, а потім покласти в нього AirPod в аби зарядити.

MacBook заряджати з AirPower неможливо.

Чи може не Apple Qi-сумісний пристрій працювати з AirPower?

Компанія Apple заявляла, що працює над AirPower, який відповідає Qi, і це може означати сумісність з продукцією Qi, які не є Apple.

IPhone 8 та iPhone X сумісні зі стандартом бездротового заряджання Qi та можуть бути використані з такими наприклад, Belkin Boost Up або Wireless Base Mophie.

А AirPower з’явиться у продажу у 2018 році.

Звичайно, AirPower – теж річ, яку потрібно із собою носити для заряджання своєї техніки. Але ж носити один пристрій замість трьох має бути зручніше.