Компанія Apple відкрито говорить про вплив своєї діяльності на довкілля, системно публікуючи екологічний звіт. Щороку компанія оголошує зелені цілі та прописує кроки для їх досягнення. Стосунки iPhone X із навколишнім середовищем компанія описала у спеціальному звіті.

І коробочка і iPhone X на ній - "зелені"

На чотирьох сторінках документу до найменших дрібниць розписана ціна iPhone X для навколишнього середовища: від збирання матеріалів, які використовуються для виготовлення айфона та упакування, до викидів парникових газів на кожному етапі від виробництва, аж до кінця життя Phone X та його переробки.

Ось перелік досягнень Apple в iPhone X, яка зобов’язалась зменшити екологічні наслідки своєї флагманської моделі смартфона:

  • cплав дисплейного скла не містить миш’яку
  • не застосовано ртуть
  • не застосовано бромовані антипірени
  • не застосовано полівінілхлорид (ПВХ, англ. PVC)
  • не застосовано берилій
  • корозостійка сталь виготовлена з перероблених матеріалів
  • деревина зі спеціальних посадок, бамбук, відходи цукрового очерету або перероблений папір – джерела упаковки iPhone X.

Усі ці досягнення Apple підкреслювала під час своєї презентації у вересні.

Компанія підрахувала, що загальний обсяг викидів парникових газів для iPhone X протягом усього його життєвого циклу становить 79 кг еквіваленту CO2, з яких 80% припадає на виробництво, 17% – на використання, 2% – транспортування та 1% – перероблювання.

Компанія Apple прагне досягти 100% власного споживання відновлюваної електроенергії та закликає своїх постачальників зробити те саме.

Apple все “зеленіє”, їй вдалось скоротити викиди парникових газів на виробництві на 6%. Крім того, Apple закликає своїх постачальників запровадити програму без відходів.

Тим часом, iPhone X отримала золото від EPEAT (Electronic Product Environmental Assessment Tool) – інструменту “зеленого” оцінювання пристроїв.

Tags: