Ми знайшли та переклали для вас крутезний текст автору 9to5mac.com Ченсі Міллера (Chance Miller) про його досвід із користування Apple Watch. Як він пройшов шлях від «хейтера» до «юзера».

 

Apple Watch другої серії

 

Я користувався Apple Watch першої серії хіба що час від часу, і так було до минулого вересня. Бувало так, що іноді я носив годинник, а потім забував зарядити акумулятор протягом кількох тижнів, але після чотирьох місців із новим Apple Watch Series 2 можу сказати: ця модель остаточно завоювала мене. Але що змусило мене змінити думку?

 

Після випуску Apple Watch Series 2, я писав про свої найперші враження від приладу. По суті, першій серії Apple Watch так і не вдалося переконати мене. Були часи, коли я носив годинник протягом деякого часу, а потім минали тижні, а я навіть не заряджав його. Але я зазначив, однак, що за розробки моделі Series 2 виробники, можливо, виправлять усі помилки, і годинник нарешті з’являтиметься в мене на руці… регулярно.

Що ж, чотири місяці з Apple Watch Series 2 — і я офіційно «втягнувся».

Як я вже казав у вересні, декілька нововведень у Apple Watch Series 2 одразу вивищили цю версію над першою моделлю. Нові опції містять у собі додатки Auto Unlock, Apple Pay, Scribble, Activity Sharing разом із новими технічними розробками, які дозволяють придбати модель Space Black за нижчими цінами. Тож, після чотирьох місяців користування годинником, саме ці та ще багато інших фішок все таки завоювали мене.

Звісно, додатки типу Auto Unlock та Apple Pay з веб-автентифікацією перестали бути для мене надто важливими після появи нового MacBook Pro з сенсорною панеллю Touch Bar та сканером Touch ID, але носити годинник щоденно я не перестав.

Я користувався Apple Watch хіба що час від часу, і так було до минулого вересня завдяки багатьом причинам. По-перше, мене дратувала недовготривалість акумулятора, і мені не хотілося заряджати пристрій кожного дня, бо це не надавало мені ніяких переваг. Ще я вважав, що дизайн Apple Watch з його квадратним циферблатом дивний, і на руці годинник виглядав досить громіздко, але чим більше я звикав до нього, тим менше мене хвилювали подібні речі.

Я спробував використовувати всі можливості Apple Watch на повну. З Activity Sharing, в мене є постійна мотивація щоденно заповнювати кола активності та виконувати всі вправи зі стовідсотковим результатом чи навіть більше. Також є мета — показати кращий результат, ніж мої друзі в Activity Sharing, тому, якщо я бачу, що я в когось на хвості, то, напевне, пробіжу зайвих кілька миль, аби випередити їх.

Чатитись на Apple Watch зручніше, ніж здається

 

Крім того, з додатком Scribble годинник Apple Watch став дуже зручним, особливо коли справа стосується переписки, бо в Scribble значно легше й швидше написати повідомлення.

Але це не були абсолютно ідеальні чотири місяці. Іноді я просто забував одягти годинник, і в більшості випадків саме завдяки ненадійному акумуляторові.

Протягом цього строку ставалося так, що в мого Apple Watch несвоєчасно сідала батарея, і я не заряджав її кілька днів. Через це я гадаю, що Apple має сфокусуватися саме на покращенні роботи акумуляторів у майбутніх моделях. Якщо б я міг носити годинник декілька днів, не заряджаючи його, тоді б він точно завжди був зі мною.

 

За цією парочкою майбутнє

 

Тож, хоча я думаю, що витривалість батареї все ж поліпшилася з  watchOS 3, але ще є над чим працювати.

Щодо конкретних змін у програмному забезпеченні в Series 0 та Series 2, найбільшими з них особисто для мене були позитивні зміни у швидкості роботи пристрою. Перша модель була нестерпно повільною, але з новим чіпсетом Series 2 справді почав достатньо швидко працювати. Тепер можу оцінити водонепроникність годинника, так само як і GPS, який хоч іноді й «зависає», але все ж є надійним.

Зараз мене найбільше цікавить питання: яке майбутнє буде в Apple Watch? Додатково до поліпшень стосовно заряду батареї, про котрі я казав раніше, можна очікувати ще декілька нових змін.

Перш за все, я припускаю, що Apple працює над оновленням дизайну Apple Watch. Важко передбачити, що нового з’явиться у зовнішньому вигляді, але все ж є пара ідей. Наприклад, багато хто закликав Apple зробити пристрій тоншим та меншим, а це я лише вітатиму.

Я трохи скептично ставлюся до питання щодо практичності камери в годиннику та подібних змін, але якщо Apple зможуть переконати мене, чому вони зручні, я, напевно, повірю в це. Мобільний зв’язок, однак, я зустрів з розкритими обіймами.

Нові можливості програмного забезпечення watchOS, що містять в собі й режими, подібні до Theater Mode також у процесі розробки, перспектива поліпшень стосовно стійкості та витривалості приладу тільки радує.

Apple Watch на зарядці

 

Після випуску першої серії Apple Watch, я запитав у блозі: «Чи носите ви свій Apple Watch кожного дня?» На той час, 71% читачів відповіли, що так, вони носили годинники щоденно, 16% сказали, що взагалі не носили їх, а 13% твердили, що «іноді» їх одягали.

Тоді я належав до останніх 13%, але Apple Watch Series 2 та watchOS 3 я точно носитиму регулярно. А як склалося у вас? Розкажіть про власний досвід у коментарях.