Розглянемо можливост керування Apple TV за допомоги MDM та Apple Business Manager.

Apple TV MDM

Apple TV MDM

Система tvOS пропонує нові можливості керування пристроями, більшість з яких уже наявні в iOS і macOS. Ці нові функції полегшують настроювання Apple TV для використання в багатьох популярних навчальних і корпоративних програмах, від пристроїв AirPlay у класі або конференц-залі до кіосків, де власні програми працюють у режимі єдиної програми.

В Apple TV під керуванням tvOS 10.2 чи новішої версії можна використовувати наведені нижче функції.

Нагляд

Якщо Apple TV використовує Apple School Manager, Apple Business Manager або Apple Configurator 2, Apple TV може бути під наглядом подібно до пристроїв iOS. Деякі наявні та нові набори даних і команди також потребують нагляду.

Називання

Якщо Apple TV під наглядом, назву йому можна призначити за допомогою рішення керування мобільними пристроями (MDM) або Apple Configurator 2.

Програми реєстрації пристроїв і корпоративні програми

Програми реєстрації пристроїв і корпоративні програми можуть реєструватися у рішенні керування мобільним пристроєм, використовуючи Apple School Manager або Apple Business Manager. В обох випадках можна керувати пристроєм і пропускати будь-які екрани Асистента настроювання Apple TV. Також можна інсталювати корпоративні програми, які будуть використовуватися в режимі єдиної програми.

Автоматичне настроювання

Apple School Manager і Apple Business Manager дають змогу реєструвати Apple TV в рішенні MDM, а також повністю настроювати пристрій, просто під’єднавши його до живлення та встановивши Ethernet-з’єднання. Якщо параметри Apple School Manager або Apple Business Manager уже настроєно для певного Apple TV, пристрій буде ввімкнено та зареєстровано в рішенні MDM без взаємодії з користувачем (процес призупиняється на деякий час, поки виконується спарення пульта Siri Remote). Це дає можливість використовувати команди MDM для завершення настроювання Apple TV: установити його назву, інсталювати корпоративні програми та профілі конфігурації Apple TV.

Щоб отримати консультацію як налаштувати ваші Apple TV під потреби компанії за допомоги системи MDM (Mobile Device Management) — звертайтеся будь ласка у відділ технічної підтримки iLand за телефоном (044)323 0748

Універсальна бізнес форма

Tags: ,