Apple Business Manager це новий простір для IT-команд щоб автоматизувати розгортання техніки, закупку та дистрибуцію контенту, та керувати ролями користувачів у своїх організаціях. Працюючи разом з вашою системою Mobile Device Management (MDM), Apple Business Manager надає нові можливості керування парком техніки Apple.

Давайте розглянемо, що саме входить до Apple Business Manager (ABM).

У світі 64 країни, де працюють сервіси ABM. Україна з 2018 року входить до цього переліку. Отже з’ясуємо, що це за сервіси та чим можуть бути корисні користувачам, у першу чергу корпоративним.

Пристрої

Частиною севрісів Apple Business Manager є програма Device Enrolment Programme(DEP). DEP дозволяє швидко та зрозуміло запустити в роботу проистрої Apple що належать вашій компанії.

автоматично прописувати пристрої у MDM без необхідності навіть торкатисяiPhone чи iPad. Дуже зручно для розгортання на філіях, або для віддалених працівників які працюють без офісу

спрощувати для користувачів процес налаштування шляхом прибирання зайвих кроків у Setup Assistant, тож користувач швидко запускається. І використовуючи режим супервізії (supervision) стає доступним вищий рівень керування для iOS таtvOS пристроїв, включно з MDM який не можна видалити

керування серверами MDM за замовчанням прописуючи потрібні сервери для потрібного типу пристроїв. Також можна вручну запускати iOS та Apple TVвикористовуючи Apple Configurator 2

Контент

Секція Apple Business Manager яка відповідае за додатки та книжки, Apps та Books,дозволяє організаціям купувати контент оптом у більш легкий спосіб. За керування контентом відповідає програма Volume Purchase Manager, VPP. Детально про VPP читайте за посиланням.

Ролі

Apple Business Manager дозволяє створювати вам облікові записи для вашої компанії та керувати додатковими адміністраторами.

додавайте додаткові облікові записи для керування пристроями або контентом,делегуйте привілеї та передавайте відповідальність якщо хтось залишає компанію.Тобто якщо працівник звільнився, можна передати його права на заступника чи нову людину

деактивуйте та видаляйте облікові записи користувачів і обрані користувачі не зможуть залогінитися

Зверніться у компанію iLand з додатковими запитаннями, ми залюбки вирішимо вашу задачу всіма доступними інструментами Apple та стороннії компаній.

Компанія iLand отримала  DEP/ABM Reseller ID. З приводу будь яких запитань стосовно реєстрації та використання Apple Business Manager/Apple School Manager звертайтеся будь ласка у форму зворотнього зв’язку.

Універсальна бізнес форма

Tags: , , , ,