Технічна підтримка iLand регулярно робить налаштування iPhone для літніх людей. Ми вирішили поділитися кількома корисними ідеями.

Збільшити шрифт на iPhone

iPhone збільшити шрифт

iPhone збільшити шрифт

Зайдіть у Параметри —> Дисплей та яскравість —> Розмір шрифту та виставіть розмір шрифту, який буде нормально читатися на вашій моделі iPhone. Оптимальні розміри залежать від зору користувача та моделі iPhone — для iPhone 5S/SE чи iPhon 7 або iPhone 8 Plus оптимальні налаштування будуть різними.

Зробити жирний шрифт на iPhone

iPhone жирний шрифт

iPhone жирний шрифт

Зайдіть у Параметри —> Дисплей та яскравість і увімкніть перемикач «Жирний шрифт». Для людей з слабким зором це додаткове корисне налаштування.

Зробити текст більш контрастним

iPhone збільшення контрасту

iPhone збільшення контрасту

Зайдіть у Параметри —> Загальні —> Спеціальні можливості —> Збільшення контрасту

Увімкнути спалах на повідомлення смс та дзвінки на iPhone

Зайдіть у Параметри —> Загальні —> Спеціальні можливості —> Спалах для оповісток. Увімкніть перемикачі «Спалах для оповісток» та «Спалах у режимі тиші»

Увімкнути режим вібро на iPhone

Зайдіть у Параметри —> Звуки і гаптика. Увімкніть перемикачі «Вібро з дзвінком» та «Вібро у режимі тиші».

Налаштування коротких команд на іконки у iPhone

Для того щоб довго не пояснювати певні інструкції, ми можемо допомогти налаштувати короткі команди. Вам залишиться тільки прописати просту інструкцію, наприклад «натиснути ось цю кнопку з фото онуки означає відеовиклик Софії» або «Якщо натиснути цю кнопку з фото нашої родини та зробити фото, фото автоматично завантажиться у наш спільний альбом». Або наприклад «Якщо натиснути цю іконку з пляшкою води, автоматично створиться смс з замовленням доставки води».

Всі ці налаштування також є сенс робити на iPad.

Сценаріїв може бути сотні — ми розробимо потрібні саме під ваші задачі. Звертайтеся зараз у технікчну підтримку iLand за номером (044)3230748 або у чат на сайті.

Універсальна бізнес форма

Tags: ,