Розширення продовжують відігравати ключову роль у додаванні сторонніх функцій до Safari. Вони часто є чудовим способом підвищити продуктивність, безпеку та конфіденційність і без того доволі простого браузера. Але сотні розширень для Safari, доступних на різних пристроях, можуть здатися непосильними. Ось список найкращих розширень.

PiPifier – Картинка в картинці для будь-якого відео

PiPifier – це розширення для Safari, яке дозволяє переглядати будь-яке HTML5-відео у форматі PiP (картинка в картинці). Після встановлення розширення вам потрібно відкрити відео (YouTube, Twitch, Netflix тощо) і натиснути іконку Pipifier на панелі інструментів. Загалом, PiPifier пропонує знайомий досвід, до якого ми звикли на iPhone та iPad, як досить плавне обхідне рішення для PiP-відео. Я ще не стикався з відео, яке було б несумісним, хоча іноді може знадобитися кілька хвилин, щоб кнопка засвітилася (стала доступною) на великих файлах, наприклад, фільмах. Ціна: Безкоштовно Сумісність: Mac (macOS 10.12 або новішої версії)

StopTheMadness – Поверніть свій браузер

  StopTheMadness, ймовірно, є найбільш потужним розширенням у цьому списку. Варто зазначити, що воно скасовує спроби веб-сайтів заблокувати такі функції браузера, як комбінації клавіш ⌘, перетягування, автозаповнення імен користувачів, паролів та адрес електронної пошти, виділення тексту, і список можна продовжувати. Він також видаляє теги відстеження, такі як utm_source, з URL-адрес і запобігає перехопленню кліків у Gmail, Facebook та інших сервісах. Однією з моїх улюблених функцій є його здатність зупиняти скорочення URL-адрес. StopTheMadness перевіряє посилання, на які ви переходите в Safari, на наявність відомих скорочувачів посилань, таких як bit.ly і tinyurl.com, і завантажує замість скороченої URL-адреси нескорочену адресу призначення. Це відбувається без використання файлів cookie або даних сайту, тому ваш клік неможливо відстежити. Ціна: $ 11.99 – 14.99 Сумісність: iPhone, iPod touch та Mac (macOS 10.12 або новішої версії)

DuckDuckGo – Оцінки конфіденційності веб-сайтів у режимі реального часу

  Ні для кого не секрет, що Apple продовжує посилювати свою політику конфіденційності та відстеження. Настільки, що можна запитати, чи потрібні ще такі розширення, як DuckDuckGo. Компанія продовжує залишатися одним з провідних гравців у сфері приватного перегляду веб-сторінок, а її розширення для Safari – це вишенька на торті. Розширення DuckDuckGo не тільки забезпечує ще один рівень захисту конфіденційності під час перегляду веб-сторінок, але й містить унікальну функцію під назвою Privacy Grade. Індикатор в режимі реального часу, який з’являється на панелі інструментів Safari та дає вам уявлення про практику конфіденційності веб-сайтів, які ви відвідуєте. Мені особисто подобається, що цей рівень конфіденційності доступний з першого погляду заради прозорості. Ціна: Безкоштовно Сумісність: Mac (macOS 11 або новішої версії)

Grammarly – я не можу уявити життя без цього

  Завдяки швидко зростаючій користувацькій базі, яка налічує понад 30 мільйонів активних користувачів щодня, це розширення не потребує представлення. Grammarly – одна з тих програм, які ви встановлюєте і не можете уявити собі життя без неї. Після встановлення, практично скрізь, де ви пишете текст у Safari, ви побачите іконку Grammarly в нижньому або верхньому правому куті, яка надає вам зворотній зв’язок у реальному часі. Допомагаючи з орфографією, граматикою, пунктуацією, структурою речень, тоном і чіткістю, це виграш для всіх, хто користується клавіатурою. Ціна: Freemium Сумісність: Mac (macOS 10.12.4 або новішої версії)

1Password

  1Password також може бути вам знайомий. Це, мабуть, найкращий менеджер паролів, зі зручним розширенням для Safari, що дозволяє швидко отримати доступ до існуючих паролів у вашому сховищі або навіть створити нові на льоту. Ви також можете зберігати ліцензії на програмне забезпечення та іншу важливу інформацію. Як фахівець з кібербезпеки, я можу сказати, що безпека 1Password хороша – дійсно хороша. Звичайно, найбезпечнішого способу зберігання паролів немає ніде, але наскрізне 256-бітове шифрування AES, шифрування з автентифікацією AES-GCM-256 і PBKDF2 для хешування паролів – це все, про що я міг би просити в менеджері паролів. Ціна: 14-денна безкоштовна пробна версія, $2.99/місяць Сумісність: Mac (macOS 10.12.6 або новішої версії)

Keyword Search – пошук сайтів за ключовим словом

  Keyword Search – це революційний спосіб заощадити час. Розширення Safari дозволяє налаштувати прямий пошук у будь-якій пошуковій системі за допомогою простої фрази. Ціна: $0.99 Сумісність: iPhone, iPod touch, iPad та Mac (macOS 11.0 або новішої версії)

Momentum – зосередженість та натхнення на початковій сторінці

  Momentum замінює нудні сірі стартові сторінки Safari на надихаючу інформаційну панель з прогнозом погоди, мотиваційними цитатами, списками справ і красивими шпалерами. Я використовую Momentum протягом останніх кількох місяців, і він може чудово підняти настрій і підвищити продуктивність рано вранці. Деякі ключові функції включають в себе

  • Можливість щодня ставити мету/фокус/намір
  • Швидка інформація про погоду та прогноз погоди
  • Мотиваційні цитати
  • Налаштування часу роботи та простою за допомогою режиму “Баланс
  • Створення та управління завданнями за допомогою вбудованого списку справ

Ціна: Безкоштовно (покупки в програмі) Сумісність: iPhone, iPod touch, iPad та Mac (macOS 10.12 або новішої версії)

Wayback Machine

  Wayback Machine – це некомерційна ініціатива, яка має на меті архівування Інтернету. Відвідувачі можуть ввести URL-адресу, вибрати діапазон дат, а потім почати серфінг на архівованій версії цього сайту практично з будь-якого моменту часу. Розширення Safari дозволяє робити все, що робить основний сайт, не виходячи з поточного вікна. Ви також можете робити скріншоти, архівувати та безпосередньо ділитися сторінками за допомогою нього. Wayback Machine – це просто цікавий спосіб вбити час, повернувшись назад і подивившись, як сайт змінився за ці роки. Ціна: Безкоштовно Сумісність: Mac (macOS 10.14 або новішої версії)

Оригінал статті на сайті 9to5mac.com