Компанія Apple працює над новими версіями бездротових навушників AirPods. Перше оновлення вийде вже у 2018 році.

AirPods. Фото: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Apple готує оновлення бездротових навушників AirPods, яке покаже вже цьогоріч. Про плани компанії повідомляє Bloomberg. Нова модель AirPods матиме потужніший чип, а Siri запускатиме, просто почувши «Hey Siri». Зараз перше покоління AirPods для керування Siri вимагає незручного подвійного клікання. Керувати плейлистом та регулювати гучність стане простіше, у режимі «вільні руки».

Окрім цього, Apple розробляє модель, яка матиме водонепроникність. Так, AirPods працюють у дощову погоду, але вони не оцінюються як водостійкі. Bloomberg припускає, що компанія зараз працює над цією функцією і саме водостійкі WaterPods з’являться у 2019 році.

У світі навушників популярні моделі можуть не оновлюватись роками. Але в Apple швидка ітерація — звичайна справа. Тому не дивно, що Apple працює над двома моделями водночас.

Та найбільш цікавим у темі оновлення модельного ряду AirPods, є повідомлення про удосконалення мікросхеми, що забезпечує навушникам бездротовий зв’язок. В Apple вже є зручне Bluetooth налаштування звуку за допомогою чипа W1, який з’єднує iPhone із сумісними Beats та AirPods. Ймовірно, це буде «чип W2», який є в Apple Watch Series 3.

У будь-якому разі, подальше вдосконалення AirPods може лише посилити лідерство Apple на ринку тоді, коли більшість виробників навушників все ще не в змозі забезпечити надійні та безболісні методи синхронізації своїх пристроїв зі смартфонами.

Засмагають на AirPower

Apple вже оголосила про плани випустити наприкінці року зарядний аксесуар для AirPods, який працюватиме на зарядному килимку AirPower. Думаємо, є сенс дебютувати їм разом.