Швидший і потужніший, ніж раніше, але помітно тонший і легший.

Так компанія Apple охарактеризувала новий Mac Book Pro, довгоочікувана презентація якого відбулась 27 жовтня 2016 року. Швидший процесор та легші форми видаються прогнозованими змінами. Проте компанія підготувала своїм клієнтам дещо зовсім нове — те, що відрізняє новий Mac Book Pro від його попередників. Це новий інтерфейс Touch Bar, який блискуче замінює традиційний набір функціональних клавіш.

Новий MacBook Pro

Крім того, новий MacBook Pro має найкращий у своїй історії дисплей Retina, ще більш яскравий та контрастний; безпечний та зручний Touch ID; більш чутливу клавіатуру; більший тракпад Force Touch та аудіосистему з подвійним динамічним діапазоном. Новий MacBook Pro обладнаний двоядерними та чотириядерними процесорами шостого покоління, графічним процесором, який обробляє графіку у 2,3 рази швидше у порівнянні з попередньою моделлю, супер швидкими SSD та універсальним портом Thunderbolt 3.

Лінійку MacBook Pro 2016 складають:

• 13-дюймовий MacBook Pro

• 13-дюймовий MacBook Pro з Touch Bar і Touch ID

• 15-дюймовий MacBook Pro з Touch Bar і Touch ID.

«Цього тижня виповнилося 25 років з дати випуску першого ноутбуку компанією Apple. Протягом тривалого часу кожне покоління ноутбуків демонструвало інновації та можливості. І цілком логічно, що нове покоління MacBook Pro — є найбільшим за 25 років стрибком уперед», — зазначив Філіп Шиллер, старший віце-президент компанії Apple з маркетингу. «Наш найтонший і найлегший MacBook Pro є найбільш просунутим ноутбуком з усіх, що були створені коли-небудь», — додав він.

У двох моделях лінійки дисплей плавно переходить на клавіатуру, розташувавшись на місці верхнього ряду функціональних кнопок. Це і є Touch Bar, сенсорна панель під рукою користувача, яка спрощує використання програм або додатків, на зразок Mail, Finder, календар та багато інших. Наприклад, Touch Bar може показати Tabs і Favorites у Safari, відкриває швидкий доступ до смайликів у повідомленнях, забезпечує простий спосіб для редагування зображень та багато іншого.

Найтонший і найлегший MacBook Pro

Спираючись на інновації, які були застосовані у перших MacBook, новому MacBook Pro надали новий дизайн корпусу і повністю металеву цільну конструкцію, яка створює неймовірно жорсткий і щільний ноутбук, на подив тонкий і легкий.

13-дюймовий MacBook Pro завтовшки 1,49 см – це на 17% менше, ніж у попередніх поколінь. Це зменшило загальний об’єм ноутбука на 23%. Вага складає 1,37 кг.

Новий 15-дюймовий MacBook Pro вагою 1,83 кг – лише 1,55 мм завтовшки. Зменшивши товщину на 14%, знизили об’єм на 20% відповідно. 

Новий MacBook Pro. Вид збоку.

Touch ID прийшов у Mac

Відома користувачам з iPhone і iPad система Touch ID тепер забезпечує безпеку та зручність і у MacBook Pro. Після того, як ви зареєструєте відбиток пальця на вашому MacBook Pro, ви зможете одним дотиком розблокувати Mac, змінити акаунт користувача, робити безпечні покупки в Apple Pay. Touch ID дозволяє швидко та точно зчитувати відбитки пальців і використовує складні алгоритми: розпізнає їх та співставляє із Secure Enclave у новому спеціальному чипі Apple T1.

Лише 1,5 см завтовшки

Не відвести очей

Найкращий Mac-дисплей ever made. Зображення стали яскравішими, розливаються ще детальніше і виглядають реалістичніше, ніж коли-небудь. Маючи незмінну товщину 0,88 мм, дисплей Retina на новому MacBook Pro отримав на 500 ніт яскравості більше. Це робить його на 67% яскравішим за попереднє покоління. А енергозберігаючі технології — збільшення апертури пікселів, варіативна частота оновлення та більш енергоефективні світлодіоди – дозволяють дисплею споживати на 30% менше енергії, ніж досі.

Мільйони кольорів у дисплеї нового MacBok Pro

Найпотужніший MacBook Pro

Потужні процесори, передові графіки, блискавично швидкі SSD-накопичувачі, високошвидкісна пам’ять і вдосконалена теплова конструкція забезпечують новому MacBook Pro відмінну продуктивність у значно тоншому корпусі.

Двоядерний Core i5 з Edram, двоядерний Core i7 з Edram і чотириядерний Core i7 Intel забезпечують високу продуктивність при збереженні енергії. У новому 15-дюймовому MacBook Pro графічний процесор Radeon Pro має до 2,3 разів вищу продуктивність, ніж попереднє покоління. А у 13-дюймовому MacBook Pro графічний процесор Intel Iris Graphics працює вдвічі ефективніше, ніж раніше. Всі моделі обладнані SSD-накопичувачами і Thunderbolt 3, який об’єднує передачу даних, зарядку і передачу відео. Порт USB-C об’єднав у одному роз’ємі три функції.

Новий MacBook Pro також пропонує:

● значно збільшені Force Touch-трекпади — на 46% на 13-дюймовому MacBook Pro і вдвічі більший на 15-дюймовому MacBook Pro;

● нова клавіатура із механізмом «метелик» другого покоління для більш комфортного та чутливого друку;

● динаміки із удвічі більшим динамічним діапазоном, що забезпечує звук, максимально наближений до реального, а також покращені баси;

● оновлена macOS Sierra — найпрогресивніша у світі десктопна операційна система, яка виконує цілу низку важливих функцій. Наприклад, інтеграція Siri, взаємодія пристроїв Apple між собою, надання можливості користувачу здійснювати покупки в Apple Pay та редагувати фото та відео як професіонал за допомогою додатку Photos.

Інноваційний Touch Bar

13-дюймовий MacBook Pro

Вартість для США від $1499, обладнаний двоядерним процесором Intel Core i5 2,0 ГГц, який розганяється до 3,1 ГГц з Turbo Boost, 8 Гб оперативної пам’яті і 256 Гб флеш-пам’яті.

13-дюймовий MacBook Pro

Вартість для США від $1799 , має революційний Touch Bar і Touch ID,  двоядерний процесор Intel Core i5 2,9 ГГц, який розганяється до 3,3 ГГц з Turbo Boost, 8 Гб оперативної пам’яті і 256 Гб флеш-пам’яті.

15-дюймовий MacBook Pro

Вартість від $2399 має революційний Touch Bar і Touch ID,  чотирьохядерний процесор Intel Core i7 2,6 ГГц, який розганяється до 3,5 ГГц з Turbo Boost, 16 Гб оперативної пам’яті і 256 Гб флеш-пам’яті.

Уся лінійка нових MacBook Pro

P.S. До речі, Apple залишила у новій лінійці ноутбуків міні-джек, якого вже немає у новому поколінні iPhone.

P.P.S. На жаль, ні ціни, ні дата початку продажів в Україні нових MacBook Pro невдомі. Проте iLand планує відкрити збір попередніх замовлень на MacBook Pro 2016, як тільки ця інформація з’явиться. Лишити заявку на попереднє замовлення можна уже сьогодні у нашому інтернет-магазині.