Компанії Apple та IBM не дарма об’єднались та працюють над ставленням більш як сотні додатків для корпоративних клієнтів під iOS-гаджета. Незважаючи на скептичне ставлення споживачів до можливостей iPhone і iPad, кожен з пристроїв допомогає не лише у споживанні контенту, а й його створенні. Розробники додатку OmniFocus 2 довели, що на планшеті можна ще й відслідковувати процес створення.

Як і перше покоління додатку, OmniFocus 2 представляє з себе менеджер для відслідковування поставленних задач. Нова версія була представлена разом з повним оновленням дизайну та оптимізацією наповнення.

Як завжди, виглядає все досить стримано, але у той же час стильно. Ніяких різких кольорів, незважаючи на використання чималої палітри. Дизайнерам вдалось уникнути традиційної похмурості для додатків такого типу (робочих інструментів), але при цьому не робити «щоденник для школярів». До того, кольорові розмітка різних розділів допомагає у навігації.

Створюючи нову задачу/проект, користувач вводить традиційні параметри: час, дату, місце, теги. Є можливість внести додаткові нотатки для пояснення, а також прикріпити аудіо чи відео файли. У разі створення не окремої задачі, а проекту, користувач може виставляти підзадачі з можливістю відмітки «виконано». Тут же можна вибирати відповідального за виконання роботи та вказувати максимальній кінцевий термін закриття задачі.