Ми додали серійний номер iPhone в панель адміністрування пристроїв у Apple Business Manager та прописали що всі приєднані iPhone будуть автоматично керуватися MDM-системою Mosyle, для цього прописали посилання на наш сервер Mosyle.

Тепер затираємо iPhone. При старті телефон пропонує обрати мову та просить обрати мережу WiFi. Після цього бачимо такий екран:

Apple Business Manager

Apple Business Manager

Якщо натиснути “Про віддалене керування…” побачимо таке:

Натискаємо “Готово”, повертаємося на попередній екран і натискаємо “Далі”. Все, телефоном можна користуватися. Немає екранів з поясненнями та пропозиціями відправляти звіти до Apple, мінус 5-6 екранів.

Тепер заходимо у Параметри — Загальні, шукаємо пункт “Керування пристроями”.

Бачимо що профіль MDM підтягнувся автоматично, без втручання адміністратора. Подивимося на сам профіль Mosyle MDM.

Бачимо що профіль встановився автоматично, як тільки побачив інтернет. Іншими словами прямо з коробки і без “ручної” роботи системного адміністратора. Це те, що називається zero touch deployment — розгортання без торкання пристрою.

Також бачимо що у профіля Mosyle MDM немає кнопки “Видалити профіль”. Тобто користувач не зможе видалити профіль і самостійно змінювати ключові налаштування. Ця частина технології називається non-removable MDM — невидаляємий MDM.

Ще раз звернемо увагу що всі налаштування застосовані автоматично, без фізичної присутності та фізичної роботи адміністратора.

Тепер по цінах. Система Apple Business Manager, яка дозволяє прив’язати техніку до вашої компанії та робити zero touch deployment безкоштовна за умови придбання техніки у нас.

MDM-система Mosyle для бізнесу зараз безкоштовна для парку до 30 пристроїв. Більше 30 пристроїив ціна приблизно $13/рік/пристрій. Керувати можна технікою з системами macOS/iOS/iPadOS/tvOS.

З практичної точки зору використання цих технолгій та сервісів дозволяє адміністратору не бігати конякою по офісу і не контактувати фізично з користувачем під час онбордингу та подальшої підтримки. Замість цього інструменти дають можливість системно, послідовно та впорядковано розгортати нові, підтримувати та доналаштовувати існуючі, швидко усувати проблеми та оперативно реагувати на задачі керівництва типу “від вчора тепер працюємо тільки за SOC2!”.

Щоб зареєструвати собі Apple Business Manager та/або отримати безкоштовні 30 ліцензій Mosyle MDM заповніть будь ласка з вашого робочого мейла форму нижче. Якщо просто маєте запитання з приводу наведеного прикладу — також пишіть у форму зворотнього зв’язку.
p.s. також звернемо уваго що всі дотичні питання для роботи Mac/iOS-системних адміністраторів розглядаються у закритій групі. Щоб отримати запрошення в групу впишіть свої дані (e-mail обов’язково робочий) у форму нижче.

Універсальна бізнес форма