Управління мобільними пристроями (MDM) більше недостатньо для підприємств, які прагнуть максимізувати взаємодію з технікою Apple. Подивіться, як Jamf надає Apple Enterprise Management, щоб заповнити розрив між тим, що пропонує Apple, і тим, що вимагає підприємство.

Управління мобільними пристроями (MDM) більше недостатньо для підприємств, які прагнуть максимізувати взаємодію з технікою Apple.

Просто керуючи Mac, iPad, iPhone та Apple TV, ІТ та організаціям не вистачає інструментів для:

• Надійно підключення користувачів до ресурсів, які їм потрібні, щоб бути продуктивними та самодостатніми
• Автоматизації кожного аспекту керування пристроями та додатками
• Адекватного захисту пристроїв, даних та конфіденційності користувачів

Jamf виходить за рамки управління, щоб заповнити розрив між тим, що пропонує Apple, і підприємством. Як єдине масштабне рішення Apple Enterprise Management , яке автоматизує весь життєвий цикл Apple на підприємстві — без негативного впливу на роботу кінцевих користувачів і не вимагаючи від ІТ фізичного дотику до пристрою — Jamf зберігає оригінальний послідовний досвід Apple, який люди очікують на роботі, забезпечуючи безпеку, відповідність та конфіденційність потреб підприємства.

Що пропонує Apple Enterprise Management?
На найвищому рівні Apple Enterprise Management допомагає організаціям — у тому числі підприємствам, лікарням, школам та державним установам — підключатися, керувати та захищати продукти, програми та корпоративні ресурси Apple, навіть не торкаючись пристрою.

Як стандарт у Apple Enterprise Management, Jamf забезпечує:

Розгортання без дотиків
Розгортайте пристрої будь-якому співробітнику в будь-якому місці. Інтеграція з програмами розгортання Apple, щоб автоматизувати реєстрацію та конфігурацію, забезпечуючи масштабований, але персоналізований досвід без дотику з кожною упакованою коробкою.

Доступ на основі ідентифікації
Забезпечте пристрої критично важливими для бізнесу додатками виключно на основі облікових даних співробітника в хмарі. За допомогою єдиного імені користувача та пароля користувачі насолоджуються безперешкодним доступом до свого пристрою та програм. А з увімкненою багатофакторною автентифікацією для кожного входу, будьте спокійні, знаючи що потрібна людина отримує доступ до машини та ресурсів.

Кураторські ресурси на вимогу
Додайте закладки, політики та робочі процеси на фірмовий портал самообслуговування, щоб надати користувачам миттєвий доступ до необхідних ресурсів; надаючи їм можливість самостійно вирішувати поширені проблеми.

Керування пристроєм
Використовуйте розширені робочі процеси за допомогою віддаленого керування та використання профілів конфігурації, політик, інтелектуального націлювання та сценаріїв для автоматизації керування Mac, iPad, iPhone та Apple TV. Крім того, підвищте цінність наявного стеку технологій за допомогою надійного API та 300 інтеграцій сторонніх розробників .

Управління запасами
Автоматичний збір даних користувачів, апаратного забезпечення, програмного забезпечення та пристроїв безпеки або налаштування специфікацій інвентарю . Використовуйте автоматизовані дані інвентаризації, щоб ініціювати дії керування, як-от оновлення операційної системи.

Керування додатками
Ліцензуйте, розгортайте та керуйте додатками масово прямо з Apple або B2B App Store. Призначайте програми користувачам або пристроям (ідентифікатор Apple ID не потрібен) і повторно призначайте ліцензії за потреби. Створюйте власні програми та пакети програмного забезпечення та автоматично оновлюйте програмне забезпечення сторонніх розробників.

Запобігання загрозам та їх усунення
Отримуйте сповіщення в режимі реального часу на пристрої, щоб проаналізувати активність, а потім вибирайте, чи потрібно завчасно блокувати, ізолювати чи усувати загрози. Запобігайте відомим шкідливим програмам macOS, включаючи ті загрози та атаки, унікальні для архітектури Apple.

Управління безпекою
Застосовуйте власні функції безпеки Apple, такі як шифрування в macOS і паролі на iOS/iPadOS, запускайте політики, щоб увімкнути FileVault для macOS, обмежуйте шкідливе програмне забезпечення та виправляйте всі свої пристрої Apple без будь-якої взаємодії з користувачем.

Розширена наочність
Переглядайте інформаційні панелі, сповіщення в режимі реального часу та розширені звіти про вбудовані фреймворки Apple. Такі як XProtect, Gatekeeper і MRT, щоб переконатися, що ви знаєте коли трапляються підозрілі дії.

Кому потрібен Apple Enterprise Management?

Коротше кажучи, будь-якій організації, яка прагне забезпечити найкращий досвід роботи з технікою Apple. І оскільки Apple продовжує розвиватися на підприємстві завдяки попиту користувачів і програмам вибору співробітників , необхідність вийти за рамки базового управління стає важливою.

Універсальна бізнес форма