Стандартом для адміністрування парку техніки Apple, а саме операційних систем macOS, iOS, iPadOS та tvOS зараз є рішення Mobile Device Management, скорочено MDM.

На ринку існують десятки розробників рішень MDM для Apple, кожна компанія обирає під свої потреби та особливості. Компанії з переважною більшістю Windoes-машин оберуть універсальне кросплатформене рішення для зменшення кількості адмінок та дашбордів. У цьому звісно є сенс з точки зору управління. Нагадаємо все ж таки, що кросплатформенні рішення мають менше налаштувань для техніки Apple і з ними робота трохи “грубша”.

На ринку також є розробники MDM виключно для техніки Apple. Такі рішення, знову ж, підійдуть не для всіх компаній де є потреба у впровадженні MDM, але вони дозволяє набагато точніше керувати майже всіма параметрами операційних систем від Apple.

Також важливо знати загальну інформацію про те що таке Apple Business Manager(ABM), яким чином ABM працює разом з MDM та які додаткові переваги це може надати вашій компанії.

Починати ж вивчення технології MDM є сенс з ознайомчої розмови та подальшого отримання безкоштовного демо- облікового запису в систему MDM. Для швидкого просування ідеально мати під боком кілька одиниць незадіяних macOS чи iOS пристроїв. Але якщо під рукою нічого, ми можемо надати віддалений доступ до демонстраційної техніки. З цим доступом адміністратор або CISO зможуть перевірити як керувати оновленями систем та програм, у чому різниця між песональним та managed Apple ID, як привести парк техніки у відповідність до вимог SOC 2 або NIST, як підключити SSO та яким чином адміністратор може швидко реагувати на інцеденти щоб не допустити витоку комерційної інформації або даних клієнта.

Наша компанія має партнерський статус з двома розробниками рішень MDM для техніки Apple. Ми готові поспілкуватися, послухати ваші задачі та запропонувати одне з рішень а також нашу підтримку у навчанні та впровадженні. Якщо ви готові вчитися та починати впроваджувати і робити ваш парк більш керованим та захищеним — зв’яжіться з нами зараз.

Універсальна бізнес форма

Tags: ,