Ми зібрали корисні продукти та сервіси для віддаленої і безперебійної роботи наших клієнтів, та у цьому матеріалі хочемо нагадати про них.

Швидка доставка. Ви отримуєте техніку для роботи у день замовлення з документами, офіційною гарантією та реєстрацією ПДВ.

Відтермінування оплати. Для постійних клієнтів ми пропонуємо послугу відтермінування оплати за відвантажену техніку.

Продаж у кредит для юридичних осіб та приватних підприємців. Спільно з банком Приват Банк ми постачаємо техніку Apple у кредит саме для юридичних осіб та ФОП.

Apple Business/School Manager. Цей безкоштовний сервіс разом з системою MDM (це вже за гроші) дозволяє вам віддалено керувати парком техніки Apple — від кількох пристроїв до тисяч планшетів/телефонів. Реєструємо ABM у день відвантаження.

Безготівковий Mobile Device Manager. Витрати на рішення MDM ви можете і маєте поставити на витрати.

Ліцензійний Zoom за безготівковим розрахунком. Ліцензія відноситься на витрати підприємства та зменшує базу оподаткування податку на прибуток. Не оплачуйте Zoom з приватної кредитної картки, віднесіть його на витрати.

Ліцензійний Microsoft Office for Mac. Швидко. У складі ліцензійного офісу іде хмарне сховище розміром 1Tb — непогано для зберігання документів, бекапів, передачи великих файлів, спільної роботи команди. Також у складі Office for Mac іде корпоративний та більш зручний для роботи Teams.

Ліцензійний пакет CleanMyMac X від українського розробника, компанії MacPaw. Чудова утіліта яка позбавляє нас клієнтів — робить потрібні рутини з вичищення системи та відстежує шкідливі програми.

Віддалена діагностика Mac. Ми єдині в Україні Apple-постачальники, хто робить віддалену діагностику компа’ютерів Apple. Вам не треба їхати до нас в офіс — метро-таксі-громадський транспорт або на власному авто витрачати час та збільшувати ризик захворювання. З нашого досвіду приблизно у 70% випадків ми побачимо проблему віддалено і у 60% віддалено її і усунемо. Не треба їхати.

Краща в країні технічна підтримка. Ми відповідаємо на будь які Apple-запитання, підключаємо до нашої бази знань, допомагаємо швидко вирішити питання та усунути проблеми. Ба більше — ми працюємо таким чином щоб передбачати проблеми та зазвичвай працюємо на випередження. Ваші простої дорогі і нікому вони не потрібні. І чим більше ви заробите, тим більше шансів що придбаєте у нас нової техніки.

Ремонти Apple за безготівковим розрахунком. Ремонтуйте у нас вашу техніку і також відносте ремонти на витрати.

Маєте запитання? Телефонуйте зараз +380443230609, ми все вирішимо.

Універсальна бізнес форма