Якщо ви інтроверт, і вам легше працювати наодинці, то пропонуємо вам вісім професій, де ваші природні здібності потрібні, як ніщо інше.

Згідно з Psychology Today, якщо ви інтроверт, то ось кілька ймовірно правдивих фактів про вас: ваші найкращі рішення з’являються тоді, коли ви одні, ви можете бути надзвичайним лідером (особливо якщо ваша команда діє з власної ініціативи), а також вам подобається проводити час наодинці.

До того ж, психолог Карл Юнг описав інтроверта як людину, що отримує енергію усамітнено, в мінімально активних середовищах, на відміну від екстравертів, які отримують енергію у великих соціальних групах.

Звучить знайомо?

Звісно, дехто може мати, і зазвичай має суміш і екстраверсії, і інтроверсії. Наприклад, екстраверт іноді більше подобається виконувати фізичні вправи вдома самому, а інтроверти, буває, надають перевагу галасливим груповим тренуванням.

Однак, якщо ви здебільшого отримуєте енергію, коли ви на самоті, і вам найкраще думається наодинці з собою, скоріш за все, ви краще впораєтеся з певними видами роботи краще, ніж з іншими.

Для того, щоб ви точно обрали саме те заняття, в якому ваші природні здібності цінують та підтримують, прогляньте на наш список восьми найкращих професій для інтровертів.

Найкращі професії для інтровертів:

1.     Блогер

2.     Редактор

3.     Графічний дизайнер

4.     Аналітик з дослідження товарного ринку

5.     Web-копірайтер

6.     SEO аналітик

7.     Менеджер соціальних мереж

8.     Монтажер фільмів і відео

1. Блогер

Уявіть ось що: ваше завдання – сидіти самому й протягом багатьох годин досліджувати різноманітні теми й писати про них. Зазвичай, розклад залежить від вас. За умови, що ви завершуєте пости для блогу вчасно, не важливо, де і як ви це робите.

Якщо ви інтроверт, це, скоріш за все, звучить для вас дуже привабливо. У вас є багато можливостей думати на самоті і створювати контент з мінімальними перериваннями.

Можливо, я упереджений, але професія блогера сама по собі добре пасує до інтровертного стилю життя. Якщо вам дуже подобається бути одному, ви можете навіть спеціально шукати віддалені місця для блогінгу.

До того ж, якщо ви інтроверт, вам сподобається творчо самореалізовуватися за допомогою блогінгу. Якщо соціальні ситуації викликають у вас тривогу, то є сенс обрати письменство як варіант повністю проявити себе.

2. Редактор

Подібно до блогера, редактор контенту також здатний дозволити собі купу часу для усамітнення, щоб перечитати роботи інших авторів та підготувати їх для публікації. Якщо ви вже були автором і хочете змінити роботу, або відчуваєте, що ваш унікальний досвід добре підготував вас до ролі редактора, вам це більше сподобається, чим власне письменство.

Крім того, редактор відповідальний за редакційний календар та потребує серйозних організаційних навичок, а також хорошого інтуїтивного розуміння цільової читацької аудиторії компанії.

Наприклад, коли автори вибирають ідеї, які йдуть проти вашого бренду, а ви здатні зосередитися на думках та почуттях читача та фільтрувати, не публікувати щось через зовнішній тиск, то ця властивість добре вам слугуватиме.

Хоча вам і потрібно часто спілкуватися зі штатними й позаштатними спіробітниками, це зазвичай можна зробити за допомогою електронної пошти та виокремити собі час та простір для повної самореалізації.

3. Графічний дизайнер

Якщо ви добре обізнані в цифровій ілюстрації, вам, напевно, сподобається робота графічного дизайнера. Ви будете годинами усамітнено працювати над новими дизайнерськими проектами, і, загалом, ця робота незалежна. Можливо, ви працюватимете з клієнтом або з командою над творчим баченням проекту, але, тим не менш, у вас є багато часу для, того щоб посидіти за комп’ютером наодинці.

До того ж, дизайн ілюстрацій онлайн здатний надати вам можливість унікальної самореалізації, і це привабить вас, якщо ви зазвичай уникаєте проявляти себе у великих соціальних групах.

4. Аналітик з дослідження товарного ринку

Аналітик з дослідження товарного ринку зобов’язаний розсилати опитування, вести фокус-групи та аналізувати дані з метою розуміння трендів на ринку. Крім цього, з ним консультуються, чи добре піде товар на ринку, скільки будуть платити за нього і які типи продуктів компанії слід випускати в майбутньому.

Аналітик ринку потребує гарних математичних та аналітичних здібностей, а також здатність мотивувати себе і здебільшого незалежно знаходити творчі рішення до проблем. Хоча ви час від часу повинні презентувати ваші відкриття директорам компаній, ви зазвичай працюватимете одні, збиратимете та аналізуватимете дані з огляду на умови ринку.

5. Web-копірайтер

Web-копірайтера часто просять писати більш технічно і менш творчо, ніж блогер. Утім, ви можете вільно переймати різні стилі та відтінки, залежно від клієнта, на якого ви працюєте. Наприклад, одного тижня ви заповнюєте домашню сторінку для компанії інтер’єрного дизайну, а вже наступного вам можуть замовити оформити сторінку „Про нас” для технологічної стартап-компанії..

Зазвичай, копірайтер має разом із клієнтами обговорювати рекомендації щодо проекту, але потім він може вільно виконувати свої завдання незалежно.

6. SEO аналітик

Позаяк контент маркетинг продовжує зростати, SEO аналітик стає все більш популярною посадою. Крім усього іншого, SEO аналітик має здійснювати пошук за ключовим словом та давати рекомендації для вебсайтів, веб-сторінок та розвитку контенту для того, щоб бізнес відповідав усім SEO та з’являвся на пошукових системах.

SEO аналітик часто повинний працювати незалежно, збирати посилання за популярними ключовими словами, що відповідають цілям бізнесу, та відстежувати онлайн-тренди. Також, щоб запропонувати свої ідеї, SEO аналітик зазвичай співпрацює з членами команди радше онлайн, ніж особисто.

7. Менеджер соціальних мереж

Психолог Ганс Айзенк відзначив, що інтроверсія підвищує креативність через „концентрацію на завданні та запобігання марнуванню енергії на суспільні <…> проблеми, що не стосуються роботи”.

Хоча це спершу звучить як соціальна робота (ха), менеджер соціальних мереж насправді може бути ідеальною професією для інтроверта. По суті, ця роль потребує спілкування з аудіторією головним чином за монітором комп’ютера, з мінімальною кількістю особистої взаємодії.

До того ж, менеджер соціальних мереж має креативно мислити, аби створювати контент для різних соціальних платформ – і, як помітив Ганс Айзенк, такі робітники з інтровертними рисами часто можуть забезпечити себе часом та усамітнитися, бо це важливо, щоб бути найбільш інноваційними.

8. Монтажер фільмів і відео

Хоча інтроверт, напевно, не дуже любить знаходитися в об’єктиві камери, він може отримати свій шматочок щастя, якщо буде за ним.

Завдання монтажера фільмів полягає в розташуванні кадрів у логічній послідовності та маніпулюванні різними компонентами для того, щоб картинка, музика, діалог та швидкість були гармонійними та створювали цілісне відео. Зрештою, монтажер фільмів потребує терпіння, креативності та організаційних навичок, аби методично групувати купу звуків та зображень – звісно, ідеальна робота для людини, що здобуває енергію під час роботи наодинці.