Численні та різноманітні пристрої в організаціях потребують рішення, яке дозволяє керувати технікою та користувачами у послідовний, масштабований спосіб.

Протокол MDM спрощує та покращує розгортання та керування пристроями, програмами, конфігураціями та сертифікатами. MDM може допомогти підвищити підтримку пристроїв, безпеку та функціональність організації, зберігаючи при цьому гнучкість користувачів. MDM дозволяє оновлювати програмне забезпечення та налаштування пристроїв, контролювати відповідність політикам організації, а також віддалено очищати або блокувати пристрої.

Користувачі можуть реєструвати власні пристрої в MDM, а ви можете використовувати Apple Business Manager або Apple School Manager для автоматичної реєстрації пристроїв, що належать організації, в MDM.

MDM рішення виглядає як веб-портал, з якого ви керуєте парком всієї техніки Apple. При чому в залежності від потреб, рішення MDM фізично може знаходитись на спеціально виділеному локальному сервері вашої організації або у хмарі.

Деякі основні функції MDM включають:

  • Стирання пристрою;
  • Бездротове керування та керування кількома пристроями;
  • Початкове налаштування без втручання користувача;
  • Віддалене керування програмами, встановлення на пристрої, оновлення та можливість їх видалення;
  • Встановлення політик захисту та керування паролями для максимальної безпеки;
  • Можливість заборонити користувачам змінювати параметри пристрою, облікові записи користувачів, область екрана;
  • Налаштування WiFi для підключення всіх пристроїв до мережі;
  • Налаштування принтерів та корпоративних сховищ даних централізовано на всіх пристроїях;
  • Поєднання та інтеграція з програмами Apple Business Manager та Apple School Manager;

 

Технічно, служба працює з сертифікатом Apple Push (APNS). Сертифікат Push надає надійний зв’язок між пристроями iOS, iPadOS, macOS і MDM. Тільки за допомогою цього з’єднання програми можуть бути встановлені на техніку Apple і команди, які потрібно віддалено виконувати на пристрої. Після початкового створення Push-сертифікату, адміністратор може продовжувати наступні кроки розгортання. Після включення пристрою MDM встановлює профіль для свого віддаленого управління. Зв’язок між MDM і вашими iOS, iPadOS та MacOS здійснюється через Інтернет, тому дуже важливо, щоб всі ваші пристрої були підключені до WiFi чи Ethernet.

MDM надає бізнесу потужний інструмент, який прискорює і спрощує управління парком техніки в вашій організації. Інтерфейс багатьох рішень МDМ також дозволяє швидко впевнитися в тому, що всі ваші пристрої працюють безперебійно. У порівнянні з індивідуальними налаштуваннями та роботою з окремими iPad чи Mac, це значно економить час і зменшує помилки налаштування. Завдяки MDM адміністратору більше не доведеться мати справу з налаштуваннями та технічними проблемами окремих пристроїв. У MDM ви можете вирішити все швидко і, перш за все, віддалено.

iLand.ua пропонує єдине рішення на ринку, розроблене безпосередньо для потреб освіти та бізнесу. Вся система розроблена таким чином, щоб відповідати вимогам роботи адміністратора.

Щоб отримати доступ до безкоштовної до 15 робочих місць версії Apple MDM для бізнесу та отримати консультацію з приводу налаштування та використання системи  — заповніть, будь ласка, форму.

Універсальна бізнес форма