AirPods rest in front of various cleaning products.
Вирішити сплатити $190 за пару безпровідних навушниках у кейсі розміром із кейс зубної нитки зовсім не просто. Якщо ви все-таки збираєтеся придбати пару AirPods, то маєте знати, як піклуватися про них, аби вони прослужили протягом ще кількох оновлень iPhone. Зрештою, ці навушники не входять у комплект смартфону. А от інструкція щодо того, як чистити ваші AirPods і AirPods Pro.

Засоби, використані в цій інструкції:

⦁ Для протирання: MagicFiber Cleaning Cloths ($9 на Amazon)
⦁ Для дезінфекції: Clorox wipes ($4 на Amazon)
⦁ Для прочищення складних місць: Q-tips ($10 на Amazon)

Як чистити ваші AirPods

AirPods in my ears

Через те, що бруд, пил, різноманітні ворсинки, вушна сірка і ще багато інших забруднювачів вічно опиняються на ваших блискучих білих навушниках, необхідно час від часу прочищати їх. Регулярність буде вашим головним союзником, бо найкращий спосіб уникнути купи бруду – не давати йому накопичуватися. Тож, чистіть їх регулярно!

Майте при собі мікрофіброву серветку

Cleaning AirPods with a microfiber cloth

Придбайте невелику мікрофіброву серветку та тримайте неподалік, наприклад, там, де ви заряджаєте AirPods. Протирайте навушники та, якщо хочете, кейс, раз на кілька днів.

Якщо побачили непрохану пляму, одразу витріть її. Не треба чекати, доки бруд і пил назбираються на них за пару тижнів.

Дезінфікуйте за допомогою спеціальних серветок

Щодо водонепроникності, то AirPods Pro мають рейтинг IPX4, отже, ви можете легко протирати дезінфікційною серветкою, але перевірте, щоб вони не містили відбілювачів, бо вони руйнують поверхню навушників.
Якщо витирати дезінфекційними серветками, все має бути добре. Навіть Apple стверджує, що їх можна протирати вологою серветкою, але після цього треба їх висушити. Як ми вказували вище, не застосовуйте відбілювачів для AirPods: просто легко протріть навушник один раз, а потім ще раз, щоб підсушити їх, і цих дій буде достатньо.

Як позбутися бруду в складних ділянках

Using a cotton swab to do a thorough cleaning of AirPods

Як би не хотілося, щоб AirPods були двома цілісними шматками пластику, вони все одно не такі, тож, малесенькі тріщинки й щілини починають забиватися пилом і брудом. Там, де не працює протирання серветкою, треба діяти більш витончено!
Ми вважаємо, що ватна паличка чудово підходить для чистки AirPods та AirPods Pro. Якщо в отвори динаміків потрапляє вушна сірка, а у шви – бруд, ватна паличка гарно впорається з ними.
Зрештою, якщо ви маєте справу з особливо впертою плямою, що ніяк не хоче зникати з поверхні навушників, спробуйте кілька разів протерти її спеціальною гумкою: після неї пляма точно зникне з AirPods.

Наш список найкращих засобів для чистки

Щоби повернути блиск вашим навушникам (і зарядному кейсові), ніщо та кне підійде, як хороші серветки й очисний розчин.

Серветки

Очисні серветки MagicFiber ($9 на Amazon)
Набір із шести мікрофібрових серветок
Мікрофіброві серветки раніше входили до комплекту кожного пристрою Apple (включно з першою лінійкою iPad) та й досі іноді з’являються в упаковках багатьох гаджетів, що мають сенсорні екрани. Якщо у вас немає власного запасу, набір із шести серветок MagicFiber добре підійде. Кожна серветка має розмір 6х7 дюймів і може бути чорного або сірого кольору.

Дезінфікувальні серветки ($4 на Amazon)

Серветки CloroxПозбавтеся мікробів!
Протріть AirPods й AirPods Pro та знищте всі бактерії, які встигли прижитися на навушниках, але не забувайте висушити їх, коли завершите чистку.

Протріть усі складні місця 

Палички Q-tips ($4 на Amazon)

Прочищайте всі деталі ватною паличкою
Q-tips прекрасно підходять для протирання менших ділянок AirPods і AirPods Pro і можуть впоратися з найменшими плямами на невеликих тріщинах і швах.

Додаткові засоби

Якщо хочете зробити дуже ретельну чистку AirPods, у нас є кілька порад щодо додаткових засобів.


Пензлик OXO Goo Grips ($5 на Amazon)

Засіб має пензлик з одного боку, а з іншого – силіконовий кінець для ретельної чистки.


Очисний розчин EcoMoist ($10 на Amazon)

Більш екологічна антибактеріальна, біологічно розкладний, гіпоалергенний версія розчину, яка не містить спирту.

Універсальна бізнес форма