Якщо вам цікаво, який стан вашого акумулятора, або у вас виникли проблеми з часом автономної роботи або стаються несподівані вимкнення, ви можете легко перевірити стан акумулятора в налаштуваннях iOS. Нижче ми розповімо про те, як перевірити стан акумулятора iPhone, приведемо поради щодо того, коли настав час замінити батарею, очікування щодо циклу заряджання та багато іншого.

Якщо ви оновлюєте свій iPhone кожні рік або два, то, сподіваємося, у вас не повинно виникнути проблем із розрядженим акумулятором, якщо тільки вам не попадеться бракований. Але для тих, хто має iPhone, якому два роки або більше, низький рівень заряду акумулятора в певний момент стає неминучим через хімічне старіння, а також через те, скільки циклів заряджання вони пройшли.

Як перевірити стан акумулятора iPhone

Відкрийте програму “Налаштування” на своєму iPhone
Проведіть вниз і торкніться “Акумулятор”
Тепер виберіть “Заряд і справність акумулятора”.
Вгорі відображається поточний рівень заряду акумулятора

Коли слід замінити акумулятор iPhone?
Коли заряд акумулятора опустився нижче 80% від початкової місткості, можливо, вам варто подумати про заміну. Те ж саме, якщо ви бачите попередження про погіршення стану акумулятора або про те, що він не тримає заряд.

У розділі “Заряд і справність акумулятора”, показаному вище, ви повинні побачити попередження про погіршення стану акумулятора, якщо це спричиняє такі проблеми, як несподіване вимкнення та/або нездатність підтримувати пікову продуктивність.
Apple заявляє, що акумулятори iPhone “розроблені таким чином, щоб зберігати до 80% своєї початкової місткості після 500 повних циклів заряджання за нормальних умов експлуатації”.

Коли заряд акумулятора iPhone падає нижче 80% від початкової місткості, може автоматично вмикатися функція “керування продуктивністю”. Це допомагає запобігти несподіваним вимкненням.
Однак можна вимкнути регулювання продуктивності. Знайдіть маленьку кнопку “Вимкнути” в кінці тексту під заголовком “Пікова продуктивність”.

Якщо ви бачите повідомлення про те, що стан акумулятора погіршився або невідомий, зверніться до служби підтримки Apple або до авторизованого сервісного центру Apple, якщо ви хочете отримати сертифіковану заміну акумулятора Apple.

 

Оригінал статті на 9to5mac

Універсальна бізнес форма