Якщо ви користуєтеся календарем Google на вашому iPhone або Mac, час від часу ви можете отримувати спам запрошення на заходи з сумнівним змістом, від яких не погано було б позбутися. Або повідомлення про те що ваш комп’ютер заражений — це не так, не треба панікувати.
 
 
У цій короткій інструкції – про те, як відключити спам в Google Календарі шляхом зміни декількох простих налаштувань. Дивно, що він не блокується автоматично.
 
У календарі Google є дві опції, які за замовчуванням дозволяють будь-кому, хто має вашу адресу електронної пошти відправляти вам спам запрошення на заходи.
 
Одну з цих опцій можна відключити і в налаштуваннях «Google Календар» на iPhone, іншу – тільки при вході в онлайн-версію календаря, а тому рекомендую відразу використовувати веб-інтерфейс, де доступні обидва параметри.
 
1. Зайдіть на офіційний сайт Google Календаря – https://calendar.google.com/calendar/ використовуючи ваш обліковий запис Google.
2. Натиснувши по значку шестерні вгорі праворуч, відкрийте налаштування календаря.
3. Перейдіть до розділу «Загальні» – «Заходи» і в пункті «Автоматично додавати запрошення» виберіть «Ні, показувати лише запрошення, на які вже відправлений відповідь».
4. Перейдіть до розділу «Заходи з Gmail» і зніміть позначку «Автоматично додавати заходи з Gmail в мій календар».
5. На цьому процес завершено і спам повинен перестати приходити в ваш Google календар.
 
Залишилися запитання? Пишіть у форму зворотнього зв’язку, ми допоможемо

Універсальна бізнес форма