AirPods Pro були модернізовані для ще більш насиченого звуку. Активне шумопоглинання нового рівня та адаптивна прозорість зменшують зовнішній шум. Spatial Audio виводить занурення на особливий рівень. Сенсорне керування тепер дозволяє регулювати гучність за допомогою пальця. А стрибок у потужності забезпечує 6 годин автономної роботи від однієї зарядки.

Аудіопродуктивність

 

Чіп H2. Більш захоплюючий за всіма показниками

 

Новий чіп H2, розроблений Apple, є рушійною силою AirPods Pro та його вдосконаленою аудіопродуктивністю. Він працює разом із спеціально створеним динаміком і підсилювачем, щоб забезпечити чіткі, чисті високі та глибокі ноти, насичені баси з приголомшливою чіткістю — тому кожен звук стає яскравішим, ніж будь-коли.

 

 

Абсолютно новий чіп H2 виконує більше функцій, ніж будь-коли, використовуючи обчислювальні алгоритми для забезпечення ще розумнішого шумопоглинання, чудового тривимірного звуку та ефективнішого терміну служби батареї — все одночасно.

 

Чіп використовує нові потужні алгоритми адаптації, щоб швидше обробляти звук, налаштовуючи звук саме в той момент, коли ви його чуєте. Кожна деталь відтворена відповідно до конкретної форми вуха, що занурює вас у звук вищої якості.

Оновлений мікрофон, спрямований усередину, працює з алгоритмами покращення голосу, щоб краще розпізнавати та чітко вимовляти ваш голос, тому він звучить більш природньо під час телефонних та відеодзвінків.

Спеціальний драйвер і підсилювач працюють з чіпом H2, щоб забезпечити менші спотворення під час відтворення, тож ви почуєте глибші баси та чіткіші високі — на всіх рівнях гучності.

 

 

 

Шумопоглинання

 

Чудо сучасної тиші

 

Завдяки вдвічі більшому шумопоглинанню, ніж їхній попередник, AirPods Pro з живленням H2 створені, щоб ви могли спокійно слухати улюблений контент. Завдяки контролю над тим, що ви чуєте — і не чуєте — ви зануритесь у пісні та подкасти, як ніколи раніше.

 

 

Мікрофони з шумопоглинанням і задній вентиляційний отвір оптимально розташовані для швидкого виявлення звуку, що надходить, і працюють разом, щоб протидіяти шуму, перш ніж він досягне вашого вуха.

Новий драйвер і вдосконалені акустичні алгоритми допомагають системі активного шумопоглинання зменшити кількість небажаного шуму, тож ніщо не заважає слухати під час поїздки на роботу та коли вам потрібно  зосередитися.

 

 

 

 

Тепер із надзвичайно малим розміром чотири пари силіконових наконечників включені для більшої зручності у використанні. Наконечники створюють акустичне ущільнення , яке закриває звук — і закріплює AirPods Pro на місці.

 

Адаптивна прозорість використовує потужність H2, щоб мінімізувати інтенсивність гучних звуків, таких як сирени або електроінструменти, щоб ви могли комфортно чути навколишній світ.

Вищий рівень контролю

 

 

Сенсорне керування дозволяє легко керувати функціями відтворення зі штока. Проведіть пальцем вгору або вниз, щоб відрегулювати гучність, натисніть, щоб відтворити та призупинити музику або відповісти та завершити виклик, або утримуйте, щоб переключитися між активним шумопоглинанням та адаптивною прозорістю.

 

 

 

Персоналізоване прослуховування

Звук, налаштований на вас

 

AirPods Pro виводять відчуття від прослуховування на новий рівень індивідуальності. Персоналізоване просторове аудіо з динамічним відстеженням голови працює з усіма вашими пристроями, щоб глибше занурити вас у звук навколо вас. Адаптивний еквалайзер відповідає за підгонку AirPods Pro, тож ви чуєте кожну частоту саме так, як було задумано.

Щоб відтворювати звук, який краще відповідає вашій унікальній формі вуха, Personalized Spatial Audio працює з камерою TrueDepth на вашому iPhone, щоб створити спеціальний профіль на основі геометрії вашої голови. Профіль синхронізується між вашими пристроями, забезпечуючи феноменальний звук під час прослуховування.Динамічне відстеження голови тепер додає тривимірний звук до групових дзвінків FaceTime, тому під час розмови створюється враження, що ви перебуваєте в одній кімнаті з друзями та родиною.

Адаптивний еквалайзер налаштовує музику на ваші вуха в режимі реального часу відповідно до підгонки AirPods Pro. Мікрофони, спрямовані всередину, вимірюють те, що ви чуєте, а потім регулюють низькі та високі частоти пісні, щоб ви щоразу отримували незмінно деталізоване відтворення.

Час роботи кейсу та акумулятора

 

Новий зарядний футляр MagSafe Charging Case оснащений функціями, які роблять прослуховування в дорозі особливо зручним. Оновлений дизайн пропонує більше способів стежити за чохлом, а подовжений термін служби батареї дозволяє слухати, дивитися та говорити довше між заряджаннями. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заряджайте MagSafe Charging Case за допомогою Apple Watch або зарядного пристрою MagSafe . Ви також можете використовувати роз’єм Lightning або зарядний пристрій, сертифікований Qi.

 

 

Новий чіп U1 увімкне Find My з функцією Precision Finding для вашого випадку, тож ви зможете точно знайти його. Ви також можете використовувати Find My із безконтактним переглядом, якщо загубите свій AirPods Pro

 

 

 

 

 

 

 

І AirPods Pro, і зарядний чохол MagSafe мають захист від поту та води за стандартом IPX4

 

 

 

 

 

Петля для шнурка дозволяє прикріпити чохол до рюкзака чи сумочки, тож захоплюючий звук завжди під рукою.

 

 

 

 

Вбудований динамік футляра відтворює звук, щоб допомогти вам легко знайти його, а абсолютно нові мелодії сповіщають вас про низький заряд акумулятора або завершення з’єднання.

 

 

Простота у великому масштабі

 

Від миттєвого налаштування до команд Siri, AirPods Pro має всі якості, які роблять сімейство AirPods таким чарівним. А нові функції дають вам можливість виконувати більше завдань із безпрецедентною легкістю. Легке, чарівне налаштування.
Розташуйте AirPods Pro біля свого iPhone і торкніться «Підключити», щоб плавно підключитися до кожного пристрою у вашому обліковому записі iCloud.  А якщо на вашому футлярі є спеціальне гравіювання, таке ж гравіювання з’явиться на екрані вашого пристрою — для ще більшої індивідуальності.
Обмін аудіо. Легко діліться піснею чи шоу між будь-якими двома наборами AirPods. Просто піднесіть AirPods до iPhone, iPad або Apple TV, який ви слухаєте, і  миттєво підключіться.

 

Завжди ввімкнене «Hey Siri» – Слухайте музику, телефонуйте, отримуйте маршрути або перевіряйте свій розклад просто за допомогою голосу. Просто скажіть «Hey Siri», щоб активувати свого улюбленого персонального помічника та залишатися в курсі повсякденних завдань.

 

Плавне перемикання – Автоматичне перемикання дозволяє плавно переміщати звук між вашим iPhone, Apple Watch, iPad, Mac і Apple TV. Якщо ви відтворюєте музику на своєму Mac, ви можете відповісти на дзвінок на своєму iPhone — без необхідності перемикати пристрої.

 

AirPods і доступність – AirPods Pro виходять за межі прослуховування, щоб допомогти з певними потребами слуху. Такі функції, як Conversation Boost, зосереджують увагу на голосі безпосередньо перед вами. Насадки для навушників підсилюють частоти, які вам може знадобитися чітко чути. А якщо вам потрібно зосередитися на запрошеному ораторі в гамірній аудиторії, Live Listen працює з вашим iPhone, щоб вловлювати звук на відстані.

 

Оголосити сповіщення – Siri може читати ваші важливі повідомлення чи сповіщення, коли вони надходять, і ви можете відповідати на повідомлення лише голосом.

 

Технічні характеристики

 

Аудіотехнологія

Активне шумопоглинання

Адаптивна прозорість

Персоналізований просторовий звук із динамічним відстеженням голови

Адаптивний еквалайзер

Вентиляційна система для вирівнювання тиску

Спеціальний висококласний драйвер Apple 

Спеціальний підсилювач високого динамічного діапазону

Датчики

 Подвійні мікрофони з формуванням променя

Мікрофон, спрямований всередину

Акселерометр з детектором руху

Акселерометр з розпізнаванням мови

Сенсорне управління

Чіп

Чіп для навушників Apple H2

Чіп Apple U1 у зарядному футлярі MagSafe

Елементи керування

Натисніть один раз, щоб відтворити, призупинити або відповісти на телефонний дзвінок

Натисніть двічі, щоб перейти вперед

Натисніть тричі, щоб перейти назад

Натисніть і утримуйте, щоб переключитися між активним шумопоглинанням і адаптивною прозорістю

Проведіть пальцем угору або вниз, щоб відрегулювати гучність

Скажіть «Привіт, Сірі», щоб відтворити пісню, зателефонувати чи отримати маршрут

Стійкий до поту та води

Захист від поту та води (IPX4): AirPods Pro та зарядний футляр

Розмір і вага

AirPods Pro (кожен)

Висота: 1,22 дюйма (30,9 мм)

Ширина: 0,86 дюйма (21,8 мм)

Глибина: 0,94 дюйма (24,0 мм)

Вага: 0,19 унції (5,3 грама)

Зарядний футляр MagSafe⁶

Висота: 1,78 дюйма (45,2 мм)

Ширина: 2,39 дюйма (60,6 мм)

Глибина: 0,85 дюйма (21,7 мм)

Вага: 1,79 унції (50,8 грам)

Зарядний футляр

Працює із зарядним пристроєм MagSafe, зарядним пристроєм Apple Watch, зарядними пристроями, сертифікованими Qi, або роз’ємом Lightning

Акумулятор

AirPods Pro

До 6 годин прослуховування на одному заряді (до 5,5 годин із увімкненим персоналізованим просторовим звуком і відстеженням голови)

До 4,5 годин у режимі розмови з одним заряджанням

AirPods Pro із зарядним футляром MagSafe

До 30 годин прослуховування

До 24 годин у режимі розмови

5 хвилин у футлярі забезпечують приблизно 1 годину прослуховування або приблизно 1 годину розмови

Підключення

Бездротова технологія Bluetooth 5.3

Доступність

Функції доступності допомагають людям з обмеженими можливостями отримати максимум від своїх нових AirPods Pro.

Особливості включають:

Аудіо в прямому ефірі

Рівні навушників

Кейс для навушників

Посилення розмови

 

Системні вимоги

Моделі iPhone та iPod touch з останньою версією iOS

Моделі iPad з останньою версією iPadOS

Моделі Apple Watch з останньою версією watchOS

Моделі Mac з останньою версією macOS

Моделі Apple TV з останньою версією tvOS

Сумісність

Моделі iPhone

 • iPhone 14 Pro
 • iPhone 14 Pro Max
 • iPhone 14
 • iPhone 14 Plus
 • iPhone 13 Pro
 • iPhone 13 Pro Max
 • iPhone 13 mini
 • iPhone 13
 • iPhone SE (3-го покоління)
 • iPhone 12 Pro
 • iPhone 12 Pro Max
 • iPhone 12 міні
 • iPhone 12
 • iPhone 11 Pro
 • iPhone 11 Pro Max
 • iPhone 11
 • iPhone SE (2 покоління)
 • iPhone XS
 • iPhone XS Max
 • iPhone XR
 • iPhone X
 • iPhone 8
 • iPhone 8 Plus
 • iPhone 7
 • iPhone 7 Plus
 • iPhone 6s
 • iPhone 6s Plus
 • iPhone SE (1-е покоління)

Моделі iPad

 • iPad Pro 12,9 дюймів (5 покоління)
 • iPad Pro 12,9 дюймів (4-го покоління)
 • iPad Pro 12,9 дюймів (3-го покоління)
 • iPad Pro 12,9 дюймів (2-го покоління)
 • iPad Pro 12,9 дюймів (1-го покоління)
 • iPad Pro 11 дюймів (3-го покоління)
 • iPad Pro 11 дюймів (2-го покоління)
 • iPad Pro 11 дюймів (1-го покоління)
 • iPad Pro 10,5 дюймів
 • iPad Pro 9,7 дюймів
 • iPad Air (5 покоління)
 • iPad Air (4 покоління)
 • iPad Air (3-го покоління)
 • iPad Air 2
 • iPad (9 покоління)
 • iPad (8 покоління)
 • iPad (7 покоління)
 • iPad (6 покоління)
 • iPad (5 покоління)
 • iPad mini (6-го покоління)
 • iPad mini (5 покоління)
 • iPad mini 4

Моделі Mac

 • MacBook Air (M2, 2022)
 • MacBook Air (M1, 2020)
 • MacBook Air (Retina, 13 дюймів, 2020)
 • MacBook Air (Retina, 13 дюймів, 2018–2019)
 • MacBook Air (13 дюймів, початок 2015 – 2017)
 • MacBook Air (11 дюймів, початок 2015 р.)
 • MacBook Pro (13 дюймів, M2, 2022)
 • MacBook Pro (13 дюймів, M1, 2020)
 • MacBook Pro (13 дюймів, 2020)
 • MacBook Pro (13 дюймів, 2016 – 2019)
 • MacBook Pro (Retina, 13 дюймів, кінець 2012 – 2015)
 • MacBook Pro (14 дюймів, 2021)
 • MacBook Pro (16 дюймів, 2021)
 • MacBook Pro (16 дюймів, 2019)
 • MacBook Pro (15 дюймів, 2016 – 2019)
 • MacBook Pro (Retina, 15 дюймів, середина 2012–2015 рр.)
 • MacBook (Retina, 12 дюймів, початок 2015 – 2017)
 • iMac (24 дюйми, M1, 2021)
 • iMac (Retina 4K, 21,5 дюйма, 2019)
 • iMac (Retina 4K, 21,5 дюйма, 2017)
 • iMac (Retina 4K, 21,5 дюйма, кінець 2015 р.)
 • iMac (Retina 5K, 27 дюймів, 2019–2020)
 • iMac (Retina 5K, 27 дюймів, 2017)
 • iMac (Retina 5K, 27 дюймів, кінець 2014 – 2015)
 • iMac Pro (2017)
 • Mac Studio (2022)
 • Mac mini (M1, 2020)
 • Mac mini (2018)
 • Mac mini (кінець 2014 р.)
 • Mac Pro (2019)
 • Mac Pro (кінець 2013 р.)

Моделі Apple Watch

 • Apple Watch Series 8
 • Apple Watch SE
 • Apple Watch Ultra
 • Apple Watch Series 7
 • Apple Watch Series 6
 • Apple Watch Series 5
 • Apple Watch Series 4
 • Apple Watch Series 3
 • Apple Watch Series 2
 • Apple Watch Series 1

Моделі Apple TV

 • Apple TV 4K (2-е покоління)
 • Apple TV 4K (1-е покоління)
 • Apple TV HD

Моделі iPod

 • iPod touch (7 покоління)

 

Залишити попереднє замовлення на нові AirPods Pro (2-generation) можна тут або за номером телефону +38044 323 0609

Універсальна бізнес форма