Цього тижня компанія Apple розширила лінійку кремнієвих чіпів Apple новими процесорами M2 Pro та M2 Max, які базуються на чіпі M2, анонсованому в червні. Нова лінійка чіпів M2 представляє друге покоління кремнію Apple, який тепер можна знайти в новітніх комп’ютерах Mac.

M2 Pro та M2 Max – це значні покращення у порівнянні з M1 Pro та M1 Max, що забезпечують більшу продуктивність, час автономної роботи та можливості для професійних користувачів. Нижче ми перерахували п’ять найважливіших деталей, які вам потрібно знати про новітні чіпи Mac від Apple.

Велика пропускна здатність пам’яті: Нові чіпи M2 Pro і M2 Max мають таку ж пропускну здатність пам’яті, як і їхні попередники, що є одним з найвищих показників в індустрії. Як і M1 Pro, чіп M2 Pro підтримує пропускну здатність до 200 ГБ/с, а M2 Max – 400 ГБ/с, як і M1 Max.

Ще довший час роботи від батареї: M1 Pro і M1 Max мають два високоефективних ядра, тоді як M2 Pro і M2 Max мають чотири ядра, що дозволяє новим Mac справлятися з великими робочими навантаженнями, використовуючи менше енергії, тим самим заощаджуючи час роботи від акумулятора.

Більше транзисторів: Завдяки використанню 5-нм техпроцесу другого покоління, M2 Pro містить 40 мільярдів транзисторів, що на 20% більше, ніж M1 Pro. У M2 Max цей стрибок ще більший – 67 мільярдів транзисторів, що на 10 мільярдів більше, ніж у M1 Max.

Найбільший об’єм оперативної пам’яті в MacBook Pro: 14- і 16-дюймові MacBook Pro, оснащені високопродуктивним процесором M2 Max, тепер підтримують до 96 ГБ оперативної пам’яті. Опція 96 ГБ пам’яті коштує додатково 800 доларів США, на додаток до 200 доларів США за більш потужний варіант чіпа M2 Max.

Підключайте ще більше дисплеїв: 14- і 16-дюймові моделі MacBook Pro і Mac mini з процесором M2 Pro підтримують до двох зовнішніх дисплеїв. M2 Pro підтримує два дисплеї з роздільною здатністю 6K через Thunderbolt або один дисплей з роздільною здатністю 6K з частотою 60 Гц через Thunderbolt і один дисплей з роздільною здатністю 4K з частотою 144 Гц через HDMI. Моделі MacBook Pro з M2 Max підтримують до чотирьох дисплеїв: три дисплеї з роздільною здатністю 6K з частотою 60 Гц через Thunderbolt і ще один дисплей 4K з частотою 144 Гц через HDMI. M2 Max також підтримує два дисплеї з роздільною здатністю 6K з частотою 60 Гц через Thunderbolt, а також один дисплей з роздільною здатністю 8K з частотою 60 Гц або один дисплей з роздільною здатністю 4K з частотою 240 Гц через HDMI.

Нові 14- і 16-дюймові MacBook Pro можна конфігурувати як з M2 Pro, так і з M2 Max, а оновлений Mac mini – як з M2, так і з M2 Pro. Нові MacBook Pro і Mac mini доступні для попереднього замовлення на сайті iLand.

 

Оригінал статті з сайту macrumors