Протягом останнього тижня запуск iPhone 15 був дещо затьмарений поширенням повідомлень про перегрів. За словами багатьох користувачів на форумах X (раніше Twitter), Reddit та Apple, нові телефони можуть нагріватися настільки, що їх важко тримати в руках. Apple нарешті відреагувала і запевняє, що виправлення проблеми вже на часі.

У заяві для ЗМІ Apple повідомила, що проблема пов’язана з програмним забезпеченням, а не з чіпом A17 Pro або титановим корпусом. Компанія назвала три можливі причини перегріву деяких моделей iPhone 15 Pro:

Apple заявляє, що iPhone “можуть нагріватися протягом перших кількох днів після налаштування або відновлення пристрою через підвищену фонову активність”. Це досить поширена проблема з новими смартфонами, але, схоже, вона загострилася після запуску iPhone 15.
Деякі додатки (в тому числі Instagram та Uber), які нещодавно були оновлені для підтримки iOS 17, перевантажують процесор A17 Pro. Apple заявляє, що працює з розробниками проблемних застосунків над виправленнями, які в найближчій час усунуть недоліки з перегрівом.
Помилка в iOS 17, яка “впливає на деяких користувачів”, буде вирішена в майбутньому оновленні програмного забезпечення.

Apple наполягає, що проблеми з перегрівом не пов’язані з процесором A17 Pro, титановим корпусом iPhone 15 або його оновленим внутрішнім дизайном. Компанія також спростувала повідомлення Мінг-Чі Куо про те, що вона може обмежити продуктивність, щоб кристал залишався прохолодним, заявивши, що “не буде знижувати продуктивність чіпа A17 Pro” в рамках запланованих виправлень.

Apple почала тестування iOS 17.1 в середу, хоча виправлення може з’явитися і в оновленні iOS 17.0.3.

Оригінал статті на сайті macworld.com

Універсальна бізнес форма