Apple оголосила про те, що нове оновлення програмного забезпечення на наступному тижні (швидше за все iOS 10.2) буде збирати інформацію, щоб допомогти діагностувати проблему, яка спричиняє несподіване завершення роботи у iPhone 6S.

Apple досліджує проблеми батарей

Нещодавно компанія оголосила програму заміни батареї, щоб вирішити цю проблему. (якщо ви стикнулися з тим самим — звертайтеся до найкращого Apple-сервісу) Тим не менш, деякі користувачі повідомляють про проблему на пристроях, які не мали б підпадати під програму заміни.

«Невелика кількість клієнтів з пристроями, які не підпадають під програму обміну, також повідомили про несподіване завершення роботи їх гаджетів. Деякі з цих відключень є нормальними для iPhone, так як являють собою систему захисту власної електронки. Для збору більш детальної інформації, ми включаємо додаткові діагностичні можливості в оновлення iOS, яке буде доступне на наступному тижні. Це дозволить нам зібрати інформацію протягом найближчих тижнів, яка потенційно може допомогти нам поліпшити алгоритми, використовувані для управління продуктивністю батареї і завершенням роботи пристрою. Якщо такі поліпшення можуть бути зроблені, вони будуть додані в майбутніх оновленнях програмного забезпечення.»