Ласкаво просимо в еру просторових обчислень! З початком продажів нового Apple Vision Pro по всій території Сполучених Штатів, Daylite з гордістю пропонує новий захоплюючий досвід для управління вашим бізнесом.

Daylite ексклюзивно розробляє програмне забезпечення Apple для малого бізнесу, а нещодавні оновлення додатку Daylite для iPad зробили його сумісним з visionOS. Ми раді підтримувати Apple Vision Pro для роботи, і в цьому блозі ми розглянемо деякі з цікавих функцій, які пропонує Daylite для покращення вашого робочого процесу та продуктивності.

 

Абсолютно нове робоче середовище

 

З Apple Vision Pro та додатком Daylite ваш робочий простір зливається з фізичним оточенням. Вікна програми Daylite будуть висіти в просторі перед вами, тож ви зможете бачити свій робочий простір і все, що відбувається навколо вас. Додаток навіть реагує на освітлення у вашій кімнаті і відкидає тіні на поверхні столу.

Легка навігація у visionOS та Daylite

 

Найбільше нас захоплює те, як Daylite в visionOS дозволить вам візуалізувати свій бізнес по-новому. По-перше, ви можете підвищити ефективність багатозадачності, розташувавши вікна “Сьогодні”, “Можливості” та “Пошта” в будь-якому місці простору навколо вас, і переходити між ними простим поглядом.

Але саме наші робочі процеси допоможуть вам повною мірою скористатися перевагами візуального інтерфейсу з ефектом занурення: плавно переміщайте угоди по конвеєру продажів на дошці можливостей і усувайте вузькі місця на дошці проектів, щоб забезпечити точне виконання – і все це за допомогою інтуїтивно зрозумілих жестів руками. Daylite на Apple Vision Pro надає вам все необхідне для розвитку вашого бізнесу.

 

Використовуйте просторові обчислення з Apple Vision Pro

 

Ми з ентузіазмом ставимося до трансформаційного потенціалу просторових обчислень для покращення управління вашим бізнесом. Додаток Daylite на Apple Vision Pro пропонує захоплюючий досвід, який може докорінно змінити вашу роботу.

Якщо ви ще не відкрили для себе Daylite, ви можете розпочати безкоштовну 14-денну пробну версію вже сьогодні, щоб відчути на собі, як він допомагає оптимізувати управління вашим малим бізнесом. Завдяки CRM, продажам та відстеженню проектів в одному вікні, ви можете бути краще організованими та досягати щоденних цілей, маючи все необхідне під рукою. Почніть безкоштовну пробну версію прямо зараз!

Daylite є одним з перших додатків для Apple Vision Pro для малого бізнесу, і тепер він доступний в магазині додатків Vision Pro.

Якщо у вас є додаткові питання по CRM Daylite або по Apple Vision Pro в Україні – заповніть форму зворотнього зв’язку.

Універсальна бізнес форма