Чи знали ви, що Apple Watch дозволяє вагітним моніторити частоту серцебиття і у себе і у своєї дитини? Більше того, статистику серцевих скорочень можна буде відправити своєму лікарю. Це особливо важливо для тих, у кого вагітність протікає із підвищеним ризиком.

Apple Watch показує рівень серцебиття вагітної та її дитини

Пам’ятаєте ті часи, коли ви опускали погляд на годинник тільки щоб зафіксувати час? Що ж, ті дні залишились у минулому. Компанія Apple свого часу розширила можливості, створивши Apple Watch. І сьогодні уже мова йде не про відстеження відстані, яку ви пробігли, і не про кількість телефонних дзвінків чи оновлення календаря. Йдеться про дещо більше, що руйнує звичне уявлення про годинник.

Починаючи з watchOS 2, «розумний» годинник може контролювати частоту серцевих скорочень у майбутньої матері та її дитини. Чому це важливо? Тому що допомагає уникнути проблем та загроз від час вагітності.

Годинник може відстежувати стан серцевої діяльності немовлятка у череві. Це — так званий Non-Stress Test, який допоможе переконатися, що дитина здорова і рухається. До того ж Apple Watch має можливість розрізняти частоту серцебиття матері і дитини, а вагітна зможе відправляти статистику безпосередньо своєму лікарю.

Функціонал Apple Watch постійно збільшується

 

У третьому триместрі вагітності моніторинг серцебиття дитини проводять досить часто, щоб виключити загрози. При виникненні болю потрібен час, щоб дістатися до кабінету лікаря, аби перевірити серцебиття. «Apple надає нову технологію, щоб пацієнтки могли робити це в домашніх умовах і передавати інформацію своєму лікарю. — говорить лікар Даніель Рошан. — Це неймовірний прорив. Це дозволить заощадити багато часу, хоч пацієнтки як і раніше мають виходити на контакт зі своїми лікарями». Лікар застерігає, що неможливо оглянути пацієнтів через годинник, але якщо будуть якісь відхилення від показників, він відразу порадить, як діяти.

Загалом нова розробка компанії Apple є дуже корисною для майбутніх батьків, адже надає їм додатковий комфорт, щоб уникнути хвилювань.

Отже, тепер ми можемо перевіряти частоту серцевих скорочень наших дітей, ставити Siri нескінченні питання, і робити покупки за допомогою наших годинників. Що далі?