Apple виплатить $25 млн за патент, який описує просту функцію файлової системи.

Патент виданий на винахід “операційної системи, в якій зберігаються документи в хронолігчно упорядкованому  потоці”. Цю систему було створено в Єльському університеті ще у 1996 році, а патент належав компанії під назвою Mirror Worlds. За нього компанія почала тривалий і дорогий судовий процес проти компанії Apple. Тривалий тому, що судова справа за цю інтелектуальну власність була розпочата ще у 1999 році. Коли Федеральний окружний суд Східного округу Техасу постановив Apple виплатити за патент $625 млн, процес став також і дорогим (із часом це рішення буде переглянуте).

Право на використання патенту згодом перейшло компанії Network-1 Technologies, яка й поновила справу проти Apple. Сторони домовились у липні цього року: Apple виплатить Network-1 Technologies за патент $25 млн. Також Apple отримає ліцензії на інші патенти Network-1. Це, швидше за все, запобіжний захід, щоб уникнути додаткових судових позовівпише TheVerge.

Network-1 Technologies Inc. розробляє ліцензії, а також захищає активи інтелектуальної власності. Вона володіє 27 патентами, які мають відношення до різних галузей.