Компанія Apple повідомила, що припиняє їх випуск, пише TechCrunch. Якщо вам потрібен зовнішній Thunderbolt-дисплей для Mac – хапайте його зараз!

«Apple Thunderbolt Display можна буде придбати через apple.com, у роздрібних магазинах компанії та в авторизованих реселерів лише до припинення поставок», – сповістив представник компанії Apple. На сьогодні, цей товар уже відсутній на apple.com.

Кількість дисплеїв у продажу була обмежена ще з травня – у зв’язку з цим «маколюби» навіть потайки сподівалися на їхнє оновлення. До того ж, у квітні стало відомо, що Apple працював над новим дисплеєм Thunderbolt 5K із вбудованим графічним процесором. Проте Apple так і не повідомив про появу очікуваного монітору на WWDC 2016, ще й призупинив випуск Thunderbolt без оновлення. Тому охочим придбати модель нового покоління доведеться зачекати.

Нагадаємо особливість Thunderbolt-дисплея у тім, що він, окрім інтерфейсу Thunderbolt, підтримує порти Gigabit Ethernet и FireWire 800, а також має MagSafe, котрий дозволяє заряджати від дисплею MacBook. Аналогів цьому універсальному дисплею немає, проте Apple його не оновлює з 2011 року, а отже Thunderbolt Display має чи не найбільший цикл оновлення (майже 5 років) серед усієї лінійки продуктів Apple.