Ми отримали авторизацію на гарантійне обслуговування iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus!

Інструменти у авторизованому сервісному центрі

Тепер нам доступний гарантійний сервіс усієї лінійки Apple, у тому числі — і всіх моделей iPhone. Раніше ми уже отримали авторизацію на обслуговування моделей 5s/SE та Apple Watch і успішно обмінюємо гаджети, якщо виникають проблеми у гарантійний термін.

Трей для iPhone 6/6s

Авторизація — це не просто нова плашка чи папірець від Apple. Для неї було закуплено спеціальне обладнання, яке дозволяє обсуговувати ваші iPhone за вимогами Apple: спеціальні викрутки (як, думаете, наші іженери дізнаються про те, що пристрій розбирався? Китайські викрутки крутять так само, як і еплові, але до того ж потроху руйнують гвинти), треї для кожної з моделей, а також — такий пристрій. 

Це — прес для фіксації дисплеїв на iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus. Після встановлення дисплею на місце, він 15 секунд ще притискає його до корпусу.

Окрім «матеріального забезпечення» ми підготувалися і «ментально». Сервіс-менеджери пройшли курси у системі Apple, а наші інженери — склали еплові тести.

Результати одного з тестів одного з наших інженерів

iLand постійно вдосконалюється, навчається, зростає та розширюється. Усі ми шукаємо нові методи, інструменти та розв’язки. Саме тому цей рік ми завершуємо із авторизацією на усю лінійку Apple, у тому числі — на усі моделі iPhone та Apple Watch.

Звертайтеся, ми завжди раді допомогти!

P.S. Не забувайте про підготовку до новорічних свят 😉